«

»

Cyklistický závod SAZKA Tour 2021

Největší a tradičně nejkvalitněji obsazený cyklistický závod na českých silnicích mění svůj název. Třináctý ročník etapového podniku první kategorie UCI namísto dosud známého pojmenování Czech Tour nyní ponese název SAZKA Tour. Pojede se ve čtyřech krajích v termínu 5. – 8. srpna 2021.

Nejblíže nám je trasa Etapy 2 (Olomouc – Pustevny, 203,4 km), která se pojede v pátek 6. srpna 2021, dle časového plánu by měli závodníci projíždět přes Jeseník nad Odrou asi od 13.19 do 13.30 hodin.

… – Odry – Mankovice – Jeseník nad Odrou – Polouvsí – Starojická Lhota – Starý Jičín – Kojetín – …

zdroj dat sazkatour.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>