«

»

Hasiči uctili památku kolegů z Koryčan minutou ticha

V neděli 19. září 2021 hasiči po celé republice vyvěsili černou vlajku na připomenutí tragicky zesnulých dobrovolných hasičů z Koryčan na Kroměřížsku. V poledne vyjela technika před hasičské stanice a členové jednotek v zásahových oblecích uctili památku kolegů minutou ticha.

Členové JSDH Koryčany minulou středu zasahovali v rodinném domě, kde při stavebních pracích začal unikat plyn. Při následném výbuchu dva členové jednotky na místě zemřeli a dva byli zraněni.

Na Kroměřížsku explodoval dům při zásahu hasičů, dva z nich zemřeli – novinky.cz
Na stanicích i zbrojnicích proběhlo uctění památky dvou dobrovolných hasičů obce Koryčany – pozary.cz
Koryčanští hasiči uctili na místě neštěstí památku svých zesnulých kolegů – novinky.cz

K fotkám z Hůrky připojujeme i foto našich kolegů ze Zálší u Chocně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>