«

»

Zásah JSDH Hůrka – pátrání po pohřešované osobě

Na žádost Policie ČR jsme se ve středu 3. listopadu 2021 zapojili do pátrací akce po pohřešované osobě, která byla vyhlášena po předchozím neúspěšném vyhledávání ze vzduchu.

Policie po pohřešované osobě stále pátrá a uvítá jakékoli informace na lince 158. Foto pohřešoveného a další informace jsou zveřejněny v pořadu Na stopě z 18.11.2021.

Od 9 hodin ráno jsme i se sbory ze Suchdola n.O., Bernartic n.O., Starého Jičína a Oder sešli u výchozího bodu pátrací akce na louce u mlýnského náhonu v Suchdole nad Odrou. Po vysvětlení situace PČR byli účastníci rozděleni na skupiny. Společně s policisty jsme v rojnicích prohledávali prostory kolem mlýnského náhonu, dopravní komunikace, řeky Odry a také kolem železniční tratě směrem na Nový Jičín. Z toku Odra kontrolovali oblast hasiči a policisté na raftu JSDH Odry. Do pátrání byl zapojen i policejní služební pes.

Kromě určitých osobních věcí pohřešovaného 34letého Milana Mosazného z Hranic se ten den nenašlo nic dalšího. Akce byla ukončena kolem 16. hodiny odpolední.

Text: Ladislav Segeťa, foto: Ladislav Segeťa a Filip Glogar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>