«

»

Shromáždění představitelů SDH okresu Nový Jičín v Závišicích

V sobotu 7. listopadu 2021 od 9 hodin se v sále pohostinství U Kremlů v Závišicích konalo Shromáždění představitelů sborů OSH Nový Jičín. Přítomno bylo 76 zástupců z jednotlivých sborů okresu (z celkových 88), starosta OSH a dalších 8 členů výboru OSH Nový Jičín.

Program jednání:
1) Zahájení jednání
2) Volba pracovních komisí
3) Kontrola usnesení
4) Zpráva o činnosti OSH Nový Jičín
5) Zpráva OKRR
6) Konečný rozpočet za rok 2020, návrh rozpočtu roku 2021, čerpání rozpočtu za 9 měsíců roku 2021 a návrh rozpočtu na rok 2022
7) Zajištění Valné hromady SDH a okrsků, Hlášení o činnosti SDH 2021, Registrační list kolektivu mladých hasičů 2022, Registrace sportovních oddílů 2022
8) Ocenění
9) Diskuse
10) Schválení usnesení
11) Závěr

Schůze se konala za dodržení vládních nařízení proti šíření koronaviru.Za okrsek Starý Jičín se zúčastnili zástupci SDH z Janovic, Petřkovic, Starojické Lhoty, Dubu, Bernartic n.O. a Hůrky. Společně jsme jeli v DA Ford Transit z Hůrky. Cestou zpátky jsme krátce se zastavili u Vojty Knopa v Bernarticích n.O.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>