«

»

Dny NATO &Vzdušných sil AČR

Program Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je opět rozdělen na doprovodnou část, která proběhne v pátek, a hlavní část, probíhající v sobotu a neděli na Letišti Leoše Janáčka Ostrava u Mošnova.

Setkání obrů na Mošnově. Letos přiletí rovnou šest obřích vojenských letounů. Bude to vůbec poprvé, co se na akci potkají letouny C-17 a C-5. Kromě toho uvidíte ještě B-52, C-390, A-400 a KC-135.

U Ostravy přistál strategický americký bombardér B-52 (novinky.cz)

Hlavní program bude tedy o víkendu 17. a 18. září 2022. Celý průběh, aktuality, mapky, apka do mobilu i online přenos nalezenete zde.


Mobilní aplikace Dny NATO 2022

Oficiální mobilní aplikace se pro mnohé návštěvníky Dnů NATO stala nezbytným společníkem, který je provází a informuje o událostech na akci. Uživatelům poskytne interaktivní přehled celého programu v jejich mobilu či tabletu, přičemž pokrývá i přílety a odlety účastníků, po kliknutí na položku v programu je možné si o dané ukázce přečíst i stručné informace.

Rovněž budou v aplikaci téměř okamžitě nejaktuálnější informace a veškeré změny v programu, díky propojení aplikace se systémem řízení programu. Návštěvníci se tak mohou ihned dozvědět, pokud bude ukázka přesunuta či zrušena.
V aplikaci nebudou chybět ani informace o dopravě na místo a z místa akce, mapa areálu či kde je možné vyhledat lékařskou pomoc, občerstvení či toalety. Do aplikace se budou načítat i veškeré články, které jsou publikovány na webových stránkách www.natodays.cz.

Zdroj: www.natodays.cz a fb natodays

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>