«

»

Akce Bílý kámen – vojenský prostor Libavá

V sobotu 27. srpna 2011 se již podruhé v tomto roce otevřely cyklistické stezky a cesty ve vojenském prostoru, které jsou jindy nepřístupné.

My jsme vyrazili ráno z Hůrky do Suchdola a potom Budišovskou střelou až na konečnou. Vzali jsme to na Libavou, dostali mapky a odtud vyrazili k Bílému kameni přes Velkou střelnou. Směrem ke Kozlovu jsme se podívali k prameni Odry. Nakonec jsme se vydali přes Potštát a Odry domů.

V rámci akce Bílý kámen se zpřístupňuje jinak celoročně uzavřený vojenský výcvikový prostor dvakrát do roka (v minulosti jednou za rok, a to kolem 1. května). Akce se pořádá již od roku 1994 a láká stále více cyklistů i pěších. Více informací a fotogalerie z minulých ročníků na www.akcebilykamen.cz.

Jirka, Láďa, Jana, Lukáš a Aneta

1 komentář

skrýt

  1. Ladis napsal/a:

    Bylo to supr 🙂 ale neviděl jsem značku „dej přednost v jízdě tanku“ jako kdysi dávno. Ale už jsem velký kluk a za dva dny už mi to ani moc nevadilo…

    Android Webkit 4.0 HTC Sensation

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>