«

»

pozvánka – Výroční schůze SDH Hůrka

Výroční schůze Sboru dobrovolných hasičů Hůrka se uskuteční v sobotu 28. ledna 2012 od 18 hodin v sále bývalé školy v Hůrce.
Členské kartičky a roční příspěvek 120,- Kč s sebou.

1 komentář

skrýt

  1. Terka napsal/a:

    Poděkování všem, kteří zajišťovali schůzi. Jako obvykle se schůze podařila, super byly i „poznámky k tématu“ 🙂 ale hlavně super byla Volná zábava:-) Tak doufám, že kluci Segeťovi dají brzy k lepšímu fotky ať je na co se koukat.
    Zdravím – váš pokladník

    Internet Explorer 6.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>