«

»

pozvánka – Exhibice bikerů 2012

Bar|COOLNA pořádá v pořadí již druhou Exhibici bikerů, která se koná v sobotu 14.7.2012 od 15.00 hodin v areálu Školy v Hůrce. Občerstvení s táborákem zajištěno. Celou akci bude komentovat Honza Václavík (Wáclav). Po dobu exhibice budou hrát DJ NOXED & BERRY.DJ.JUNIOR www.idj.cz

HLAVNÍ STARS
Lukáš Seidler (Sádlo), Jiří Grygar, Pavel Glogar (Chlop), Pavel Havran (Havry), Pavel Holub, Petr Fusek, Jarek Hanrych, Pavel Čermák a spol.

PROGRAM
15.30 – rozježdění
17.00 – exhibiční show
18.30 – HOLLYWOOD STARS CREW (přerovská taneční skupina)
19.00 – finále exhibice
20.00 – ABADÁ CAPOEIRA Nový Jičín pod vedením Zdenka Riga www.nj.abada-cr.cz
20.30 – losování bohaté tomboly
21.00 – HOLLYWOOD STARS CREW
21.30 – koncert cover rock kapely NO PROBLEMMO! Nový Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>