«

»

pozvánka – O Nejlepší horeckou pálenku

Osadní výbor Hůrka Vás srdečně zve na 2. ročník soutěže „O Nejlepší horeckou pálenku“, která se uskuteční v sobotu 19. ledna 2013 od 10.00 v sále bývalé školy v Hůrce.

Soutěžit mohou občané, kteří mají trvalý pobyt v Hůrce a členové Mysliveckého sdružení Hůrka.
Do soutěže může být přihlášen pouze vzorek pálenky z místního ovoce.
Soutěžící, kteří obsadí 1., 2., 3. 4. a 5. místo, budou oceněni.

Zájemci o soutěž doručí vzorky o objemu 0,3 l Danielu Glogarovi (Hůrka 55, tel. 737 266 141) v termínu od 7.1. do 18.1.2013 včetně přihlášky (jméno vlastníka, druh pálenky, rok vypálení, místo vypálení).

Pozvánka ke stažení (.pdf, 0,1 MB)
Během dne proběhne i Tradiční zabíjačka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>