«

»

pozvánka – Sportovní zábava 2013

Dovolujeme si Vás pozvat na v pořadí již osmou Sportovní zábavu, která se koná v sobotu 23. února 2013 ve 20.00 hodin v sále bývalé školy v Hůrce.

K tanci a poslechu hraje skupina DUET.
Na programu je vystoupení horeckých cvičenek.
Čeká vás bohatá tombola a dobré jídlo a pití.

Srdečně zvou cvičenky a hasiči z Hůrky.

Při organizování a zajištění akce se ani letos neobejdeme bez Vaší pomoci a to ať v podobě věcné ceny do tomboly nebo finančního příspěvku. Jména sponzorů budou zveřejněna v prostorách sálu během akce, na internetových stránkách www.sdhhurka.cz a také v titulcích budoucího filmu. Za projevenou podporu v minulých letech Vám děkujeme a věříme, že nás podpoříte i letos.

1 komentář

skrýt

  1. Terka napsal/a:

    Letošní zábava byla jako každý rok suprovní!!! Doufám, že kluci Segeťovi udělají krásné fotky a video, ale hlavně velké díky Dáše Bokové za to, že ji to s náma pořád baví a je ten největší dříč na přípravě. A díky všem zůčastněným za super náladu.
    Terka

    Internet Explorer 8.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>