«

»

info – Tisková zpráva ÚAMK, cesty do zahraničí

Nové postihy za zvláště nebezpečnou jízdu v Chorvatsku – až 3 roky vězení
Změny v dopravních předpisech od ledna roku 2013 se netýkají přirozeně jen České republiky. Obecně je známo, že na jaro letošního roku bylo například odsunuto vymáhání pokut za absenci alkohotestrů ve Francii, některé změny hlásí Itálie… A ty zásadní? Týkají se Chorvatska, kam začnou od jara opět vyrážet milovníci jachtingu, potápění, a pak v létě až bezmála dva miliony Čechů, kteří si každoročně chtějí užít krás Jadranu…

Tisková zpráva ÚAMK (.pdf, 0,1 MB)

Zdroj uamk.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>