«

»

foto – VIII. Sportovní zábava

V sobotu 23.2.2013 se uskutečnila v sále bývalé školy již 8. Sportovní zábava. Akci pořádaly Cvičenky a Sbor dobrovolných hasičů z Hůrky.
S programem nás seznámili Dáša Boková a Láďa Segeťa. Zábava se naplno rozjela ještě před samotným vystoupením. Pánové ze skupiny DUET jako obvykle výborně hráli a zpívali a vydrželi s námi dlouho po půlnoci.

Letos si na nás Cvičenky pod vedením Dáši Bokové připravily přímo divadelní kus – herecké a taneční vystoupení na motivy ruské klasické pohádky Mrazík. Hrané vystoupení cvičeny předvedly poprvé a úspěch u diváků na sebe nenechal dlouho čekat. Po vystoupení se zapojili do taneční zábavy většina z přítomných.

Byl připraven kančí guláš, který se podával v přízemí, na čepu bylo pivo, k zakoupení víno, limo, jednohubky a další. Po půlnoci se rozdávala tombola, hlavní cenou byly letos Ivanovy sáně.

Pořadatelé děkují divákům za hojnou účast, výbornou atmosféru a také sponzorům za věcné a peněžní dary.

Sponzoři

Cvičenky, Obecní úřad, Hasiči, Myslivci, Petr Dorazil, Dušan Kachel, Ivo Kachel, Igor Caban, Vladimír Novotný, Dušan Dorazil, manželé Segeťovi, Ludmila Dorazilová (obchod), manželé Novosadovi, manželé František a Eva Pavlíkovi, Radek Tomčák (hospoda), manželé Daniel a Jana Glogarovi, Jaromír Hasal, Petr a Denisa Cabanovi, manželé Zajícovi, knihkupectví NJ (p. Fialová), manželé Kachlovi (st.), Jiří Hanousek, manželé Nasswetterovi, manželé Šuffnerovi, manželé Peterovi, manželé Pavlíkovi

Fotoalbum ze zábavy

Fotoalbum ke stažení (.zip, 104 MB)

4 komentáře

skrýt

 1. Terka napsal/a:

  Velká pochvala Ládikovi a Jirkovi Segeťovým za super fotky ze zábavy, jako každý rok jsou bezkonkurenční, ale ta poslední černobílá je ze všech nej nej:) Ješte jednou díky!

  Firefox 18.0 Windows XP
  1. Segi napsal/a:

   Teri, díky za pochvalu. Taky bylo co fotit, kostýmy a výrazy byly supr 🙂
   Ona ta poslední fotka je taková z nouze ctnost. Bohužel se Láďovi nepodařilo v té chvíli zkrotit blesk a byly ste hrubo přesvětlené – toto z toho vzniklo a taky toto X-). Tak jsem z teho udělal aspoň „uměleckou“ fotku 😀
   Jirka

   Opera 12.14 Windows 7
 2. Terka napsal/a:

  Jirko teda to bych neřekla, že z nepodařené fotky jde udělat něco tak moc pěkného:) a je to od Tebe hezké, že jsi přiznal, jak to bylo:) ale i tak velké díky, fotečky si hned uložím do další už v pořadí 8mé složky Zábava cvičenky:) a autoři jako vždy duo Segeťa:-)

  Internet Explorer 6.0 Windows XP
  1. admin napsal/a:

   A tos ještě neviděla video, je na co se dívat 😉

   Opera 12.14 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>