Kalendář soutěží OSH Nový Jičín – 2016

◄ Kalendář soutěží OSH 2015

Kalendář soutěží OSH 2017 ►

Datum Čas Místo Název soutěže Kategorie Disciplína Pravidla
5.3. 9.00 Fulnek Fulnecký uzel MH,D uzlování Vl
26.3. 10.00 Lubina I Drnholecký žel. hasič TFA Vl
23.4. Okrskové kolo Fulnek Púd,J10 SHS
23.4. 13.00 Starojická Lhota Závod pož. všestrannosti MH ZPV Pl
29.4. Výškovice Okrskové kolo Tísek Púd,J10 SHS
30.4. 9.00 Lubina II Pohárová soutěž MH Púm,Šd FC
30.4. 13.00 Bílovec Pohár starosty měšta Púd
6.5. 20.30 Kunčice p.O. Kunčický pohár, 10.r. Púd MSL
6.5. 21.00 Bravinné Noční pohárová s., 8.r. Púd
7.5. 8.00 Frenštát p.R. Pohár ORM MH Púm,PÚC Pl
7.5. 14.00 Závišice Okrskové kolo Sedlnice Púd,J10 SHS
7.5. 21.00 Hukovice Pohár obce Bartošovice – noční Púd NJL
8.5. 8.00 Ostrava Okresní kolo dorostu D Púd,Š,J10 SHS
8.5. 9.00 Slatina Pohár starosty SDH MH Púm,ŠD Pl
8.5. 9.00 Příbor Pohár starosty SDH MH Púm Pl
8.5. 10.00 Janovice Okskové kolo Starý Jičín Púd,J10 SHS
14.5. 8.00 Lubojaty Okresní kolo Plamen MH Plamen Pl
14.5. 8.00 Heřmanice Okrskové kolo Heřmánky Púd,J10 SHS
14.5. 9.00 Tošovice Okrskové kolo Odry Púd,J10 SHS
15.5. 10.00 Petřkovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
15.5. 13.30 Petřkovice Pohár starosty SDH Púd Vl
20.5. 21.30 Odry Noční soutěž, 25.r. Púd PS
21.5. 8.00 Nový Jičín Okresní kolo v PS + NJL PS SHS,NJL
22.5. 8.30 Fulnek Pohár města Fulnek MH Púm,ŠD,J60 FC
22.5. 13.00 Hůrka Pohár starosty SDH MH Púm,J60 Pl
28.5. 9.00 Tísek Pohárová soutěž MH Púm,Šm FC
28.5. 10.00 Trojanovice Pohar Radegastu MH Púm Pl
28.5. 13.00 Závišice Pohár starosty SDH, 7.r. Púd NJL
28.5. 13.30 Bernartice n.O. Pohár starosty SDH MH Púm Pl
28.5. 21.00 Tísek Pohárová soutěž – noční Púd SHS
28.5. 21.30 Mošnov Pohárová soutěž – noční, 4.r. Púd
3.-5.6. Opava Krajské kolo Plamen + D MH,D Plamen,D Pl,D
3.6. 21.30 Petřvald Mem. Jana Blahuta, 12.r. Púd
4.6. 21.30 Větřkovice Noční soutěž Púd MSL,Vl
5.6. 10.00 Výškovice Pohár starosty SDH MŽ,V Púd NJL
5.6. 13.00 Palačov Pohár starostky SDH MH Púm Pl
11.6. 8.00 Výškovice Mem. Jiřího Jedličky, 18.r. MH Púm,Šd FC
11.6. 12.30 Lubno (FM) Mem. Františka Sluky, 30.r. MH Púm MSL
11.6. 14.00 Libhošť Pohár starosty SDH MŽ,V Púd NJL
11.6. 14.00 Stud. – Butovice Pohárová soutěž MH Púm Pl
12.6. 8.30 Jistebník Pohárová soutěž MH Púm Pl
12.6. 13.00 Jakubčovice Pohár starostky obce, 22.r. Púd NJL
12.6. 13.30 Jičina Pohár starosty SDH MH Púm Pl
18.-19.6. Ostrava Krajské kolo v PS PS SHS
18.6. 9.30 Janovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
18.6. 9.30 Odry Štít města Oder, 54.r. Púd PS
18.6. 13.30 Janovice Pohár starosty SDH Púd NJL
18.6. 14.00 Odry Pohár starosty SDH, 18.r. MH Púm Pl
19.6. 14.00 Bernartice n.O. Bernatský pohár Púd Vl
25.6. 8.30 Prchalov Pohárová soutěž MH Púm,ŠM FC
25.6. 10.30 St. Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH MH Púm Pl
25.6. 14.00 St. Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH Púd Vl
25.6. 14.00 Mniší Pohárová soutěž MŽ,V Púd NJL
2.7. 13.00 Metylovice (FM) Pohárová soutěž, 50.r. MŽ,V Púd MSL
2.7. 13.00 Ženklava Pohár starostky obce MH Púm Pl
2.7. 15.00 Ženklava Pohár starostky obce Púd
5.7. 14.00 Lukavec Terenní vlna Púd
6.7. 14.00 Rybí Spáleniště 2016 – ABC MŽ,V TFA,Púd Vl
9.7. 10.00 Velké Albrechtice Pohár starosty obce Púd
9.7. 10.00 Poruba (PR) Pohár starosty, 5.r. MH Púm Pl
9.7. 13.30 Poruba (PR) Mem. Františka Horníka, 21.r. MŽ,V Púd SHS
9.7. 14.00 Jílovec Pohárová s. (90. let SDH) MŽ,V Púd
16.7. 10.00 Trojanovice Pohárová soutěž Púd
16.7. 14.00 Závišice Pohár obce, 19.r. MH Púm Pl
16.7. 18.00 Závišice Pohár obce, 19.r. Púd
16.7. 21.30 Jeseník n.O. Pohár star. SDH Hůrka – noční Púd Vl
16.7. 14.30 Veřovice Putovní pohár SDH Púd
23.7. 14.00 Studénka Pohár star. SDH nádraží, 38.r. MŽ,V Púd
24.7. 13.15 Palačov Pohár starostky SDH MŽ,V Púd Vl
30.7. 14.00 Heřmanice u Oder Pohár starostky obce (zrušeno) Púd
31.7. 11.00 Prchalov Pohárová soutěž Púd MSL
5.8. 21.30 Výškovice Pohárová soutěž – noční, 16.r. Púd NJL
6.8. 14.00 Tísek Pohárová soutěž MŽ,V Púd NJL
7.8. 13.30 Jičina Uzavřená s. okrsku (zrušeno) Púd Vl
13.8. 15.00 Kujavy Pohár. soutěž – denníPlakát MŽ,V Púd
13.8. 21.00 Kujavy Pohár. soutěž – nočníPlakát Púd
14.8. 13.00 Luboměř Pohárová soutěž Púd
20.8. 12.00 Mošnov Pohár starosty obce Púd MSL
20.8. 14.00 Bravinné Pohárová soutěž MŽ,PS8 Púd
27.8. 13.30 Hukovice Pohár starosty SDH, 7.r. Púd
3.9. Frýdek Místek Pohár starosty KSH MSK MH Púm Pl
3.9. 9.00 Petřvald Pohár starosty SDH MH Púm Pl
3.9. 15.00 Petřvald Mem. F. Poláška, 36.r. Púd
3.9. 20.30 Hájov Hájovský pohár MŽ,V Púd Vl
4.9. 9.00 Libhošť Pohár starostky obce MH Púm,Šm FC
4.9. 8.30 Kopřivnice Pohár starosty SDH, 6.r. MH Púm,Šd Pl
4.9. 13.30 Kopřivnice Mem. A. Hykla, 4.r. Púd
9.9. 20.30 Janovice Pohárová soutěž – noční, 3.r. MŽ,V Púd NJL
9.9. 21.00 Bítov Bítovská rovina – noční, 3.r. Púd
10.9. 9.00 Lubojaty Pohárová soutěž MH Púm,Šm FC
10.9. 11.00 Jistebník Mem. J. Konečného Púd
11.9. 8.00 Bítov Pohárová soutěž MH Púm Pl
17.9. 8.00 Mniší Pohárová soutěž MH Púm,Šd FC
17.9. 9.30 Spálov Pohárová soutěž Púd
17.9. 13.00 Lubina II Pohár Větřkovské přehrady, 22.r. Púd NJL
18.9. 8.00 Bílovec Pohárová soutěž MH Púm,Šd Pl
24.9. 9.00 Kunčice p.O. (FM) Kunčická bečka MH Púm MSL,Vl
24.9. 14.00 Kunčice p.O. (FM) Kunčická bečka Púd MSL,Vl
24.9. 13.00 Slatina Pohár starosty obce MŽ,V Púd SHS
24.9. 8.00 Jerlochovice Pohárová soutěž MH ZPV,Šd FC
24.9. 13.00 Vrchy Svatováclavská soutěž, 4.r. MŽ,PS8 Púd
28.9. 14.00 Bartošovice Uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
1.10. Štramberk MČR DH v TFA, 2.r. – výzva TFA TFA
1.10. 14.00 Lichnov Lichnovská vlečka, 8.r. Púd Vl
8.10. 8.00 Veřovice ZPV MH ZPV,J60 Pl
8.10. 11.00 Závišice Závišický železný hasič, 7.r. TFA Vl
14.10. Bítov Uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
12.11. 9.30 Véska Svatomartinská husa MŽ,PS8 Púd
3.12. 9.30 Lukavec Mikulášská soutěž Púd SVL
budoucí ▼

Vysvětlivky

Kategorie Disciplíny Pravidla
MH … mladí hasiči
D … dorostenci(ky)
M … muži
Ž … ženy
V … veteráni
PS … disciplíny PS
Púd … požární útok PS
CTd … klasické disciplíny CTIF dospělých
Š … štafeta 4 x 100 m
J10 … běh jednotlivců na 100m s překážkami
Pl … disciplíny hry Plamen
Púm … požární útok Plamen
PÚC … požární útok CTIF
ŠCT … štafeta CTIF
Šd … štafeta dvojic
Šm … štafeta 4 x 60 m
J60 … běh jednotlivců na 60 m s překážkami
ZPV … závod požárnické všestrannosti
TFA … Toughest Firefighter Alive
SHS … směrnice hasičských soutěží
CTm … disciplíny dle směrnic CTIF MH
PS … platná pravidla PS
CTd … CTIF dospělí
CTm … CTIF mládež
Pl … směrnice hry Plamen
… drobné úpravy
… rozsáhlé úpravy
E … pravidla extraligy
Vl … zcela vlastní pravidla
MSL … pravidla moravskoslezské ligy
NJL … pravidla novojičínské ligy
FC … Floriánek Cup

◄ Kalendář soutěží OSH 2015

Kalendář soutěží OSH 2017 ►