Kalendář soutěží OSH Nový Jičín – 2017

◄ Kalendář soutěží OSH 2016

Datum Čas Místo Název soutěže Kategorie Disciplína Pravidla
11.2. 9.00 Veřovice Pohárová soutěž MH Uzl. Vl
4.3. 9.00 Fulnek Fulnecký uzel MH,D Uzl. Vl
8.4. 9.00 Děrné Okrskové kolo Fulnek Púd,J10 SHS
18.3. 10.00 Lubina I. Drnholecký železný hasič TFA Vl
22.4. Lubina Okrskové kolo Kopřivnice Púd,J10 SHS
29.4. 9.00 Lubina II. Pohárová soutěž MH Púm,Šd FC
29.4. 13.00 Bílovec Pohár starosty města Púd
29.4. okrskové kolo Tísek Púd,J10 SHS
5.5. 21.00 Bravinné Noční pohárová soutěž, 8.r. Púd,J10
6.5. 8.00 Tísek Pohár ORM MH Púm,Púc Pl
6.5. 9.00 Slatina Pohár starosty SDH MH Púm Pl
6.5. 14.00 Libhošť Okrskové kolo Sedlnice Púd,J10 SHS
6.5. 14.00 Studénka Okrskové kolo Studénka Půd,J10 SHS
6.5. 21.00 Hukovice Pohár obce Bartošovice, 4.r. Púd
8.5. 13.00 Starojická Lhota Závod pož. všestrannosti MH ZPV Pl
13.5. 8.00 Lubojaty Okresní kolo Plamen MH Plamen Pl
13.5. 8.00 Spálov Okrskové kolo Heřmánky Púd,J10 SHS
14.5. 10.00 Starý Jičín Okrsk. kolo St. Jičín (odloženo) Púd,J10 SHS
19.5. 21.30 Odry Noční soutěž, 26.r. Púd PS
20.5. 9.00 Tísek Pohárová soutěž MH Púm,Šm FC
20.5. 9.30 Kaménka Okrskové kolo Odry Púd,J10 SHS
20.5. 13.00 Závišice Pohár starosty SDH, 8.r. Púd NJL
21.5. 8.00 Ostrava Okresní kolo dorostu D Púd,Š,J10 SHS
21.5. 13.00 Hůrka Pohár starosty SDH MH Púm Pl
budoucí ▼
27.5. 8.00 Nový Jičín Okresní kolo v PS PS SHS
27.5. 13.30 Bernartice n.O. Pohár starosty SDH MH Púm Pl
27.5. 21.00 Mošnov Pohárová soutěž – noční Púd
28.5. 8.30 Fulnek Pohár Města Fulnek MH Púm,Šd FC
2.6. 21.30 Petřvald Mem. Jana Blahuta 13.r. MŽ,MV Púd
2.-4.6. TJ Slezan FM Krajské kolo Plamen + D MH,D Pl,D Pl,D
4.6. 10.00 Výškovice Pohár starosty SDH MŽ,MV Púd NJL
4.6. 13.00 Palačov Pohár starostky SDH MH Púm Pl
10.6. 8.00 Výškovice Mem. Jiřího Jedličky MH Púm,Šd FC
10.6. 10.00 Trojanovice Pohár Radegastu MH Púm Pl
10.6. 14.00 Libhošť Pohár starosty SDH Púd NJL
11.6. 8.30 Jistebník Pohárová soutěž MH Púm Pl
11.6. 13.00 Jakubčovice Pohár starostky obce, 23.r. MŽ,MV Púd NJL
11.6. 13.30 Jičina Pohár starosty SDH MH Púm Pl
17.-18.6. Přerov Krajské kolo v PS PS SHS
17.6. 9.00 Petřvald TFA, 3.r. MŽ,MV TFA TFA
17.6. 9.00 Olbramice Pohár starosty obce MH Púm Pl
17.6. 9.30 Odry Štít města Oder, 55.r. Púd PS
17.6. 13.00 Janovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
17.6. 14.00 Odry Pohár starosty SDH, 19.r. MH Púm Pl
18.6. 13.30 Bernartice n.O. Bernatský pohár Púd Vl
24.6. 8.30 Prchalov Pohárová soutěž MH Púm,Šm FC
24.6. 13.00 Ženklava Pohár starostky obce MH Púm Pl
24.6. 14.00 Mniší Kovok cup MŽ,MV Púd NJL
24.6. 15.00 Ženklava Pohár starostky obce Púd
25.6. Tichá Pohár starosty SDH MH Pům,Šm Pl
25.6. 10.00 Petřkovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
25.6. 11.00 Prchalov Pohárová soutěž Púd MSL
25.6. 13.30 Petřkovice Pohár starosty SDH Púd Vl
1.7. 12.30 Starý Jičín Pohár starosty SDH MH Púm Pl
1.7. 16.00 Starý Jičín Pohár starosty SDH Púd Vl
5.7. 13.00 Lukavec Terénní vlna Púd Vl
6.7. 14.00 Rybí Spáleniště 2017 TFA,Pú Vl
8.7. 10.00 Velké Albrechtoce Pohár starosty obce Púd
15.7. 14.00 Jílovec Pohárová soutěž MŽ,V Púd
15.7. Veřovice Putovní pohár SDH Púd
15.7. 20.30 Jeseník n.O. Noční soutěž (SDH Hůrka) Púd Vl
22.7. 10.00 Trojanovice Pohárová soutěž Púd
22.7. 14.00 Studénka Pohár star. SDH nádraží, 39.r. MŽ,V Púd
22.7. 14.00 Závišice Pohár obce Závišice, 20.r. MH Púm Pl
22.7. 18.00 Závišice Pohár obce Závišice, 20.r. Púd
23.7. 13.30 Palačov Pohár starostky SDH Púd Vl
29.7. 14.00 Véska Pohár starostky obce MŽ,PS8 Púd
4.8. 21.00 Výškovice Pohárová soutěž – noční Púd
5.8. 14.00 Tísek Pohárová soutěž MŽ,MV Púd NJL
5.8. Petřvaldík Pohárová soutěž
6.8. 13.30 Jičina uzavřená soutěž okrsku Púd Vl
12.8. 15.00 Kujavy Memoriál Arnošta Slezáka, 10.r. Púd
12.8. 21.00 Kujavy Pohár ředitele HVP Púd
12.8. Petřvaldík Pohárová Soutěž
13.8. 9.30 Luboměř Pohár starosty SDH Púd VCP,MSP
19.8. 12.00 Mošnov Pohár starosty obce Púd MSL
19.8. 14.00 Bravinné Pohárová soutěž MŽ,PS8 Púd
19.8. 22.00 Mošnov Pohárová soutěž – noční Púd
26.8. 13.30 Hukovice Pohár starosty SDH, 8.r. Púd NJL
26.8. 21.00 Tísek Pohárová soutěž – noční Púd
2.9. 8.00 Frenštát p.R. Pohár starosty KSH MSK MH Púm Pl
2.9. 9.00 Petřvald Pohár starosty SDH MH Púm Pl
2.9. 15.00 Petřvald Mem. Františka Poláška 37.r. MŽ,MV Púd
3.9. 8.30 Libhošť pohár starostky obce MH Púm,Šm FC
8.9. 20.30 Janovice Pohárová soutěž – noční MŽ,MV Púd NJL
8.9. 20.30 Bítov Pohárová soutěž – noční Púd
9.9. 8.00 Lubojaty Pohárová soutěž MH Púm,Šm FC
9.9. 8.30 Kopřivnice TFA Junior 2017 MH,D TFA Vl
9.9. 11.00 Jistebník Mem. Josefa Konečného Púd
9.9. 20.30 Hájov Hájovský pohár MŽ,V Púd Vl
10.9. 8.00 Bítov Pohárová soutěž MH Púm Pl
10.9. 9.00 Kopřivnice Pohár starosty SDH, 7.r. MH Púm,Šd Pl
10.9. 13.00 Kopřivnice Mem. Antonína Hykla, 4.r. Púd
16.9. 8.30 Mniší Pohárová soutěž MH,D Púm,Š,J60 FC
16.9. 9.00 Spálov Pohárová soutěž Púd
16.9. 14.00 Studénka – Butovice Pohárová soutěž MH Púm Pl
23.9. 8.00 Bílovec Pohárová soutěž MH ZPV,Šd FC
23.9. 10.00 Bordovice Bordovický hájek, 7.r. Púd
23.9. 13.00 Slatina Pohár starosty obce Púd SHS
23.9. 13.00 Lubina II. Pohár Větřkovské přehrady Púd NJL
24.9. 13.00 Vrchy Svatováclavská soutěž MŽ,PS8 Púd
28.9. 14.00 Hukovice uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
30.9. uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
30.9. 11.00 Závišice Závišický železný hasič, 8.r. TFA Vl
7.10. 8.00 Trojanovice ZPV MH ZPV,Šm Pl
4.11. 9.30 Véska Svatomartinská soutěž MŽ,PS8 Púd
2.12. 9.30 Lukavec Mikulášská soutěž Púd Vl

Vysvětlivky

Kategorie Disciplíny Pravidla
MH … mladí hasiči
D … dorostenci(ky)
M … muži
Ž … ženy
V … veteráni
PS … disciplíny PS
Púd … požární útok PS
CTd … klasické disciplíny CTIF dospělých
Š … štafeta 4 x 100 m
J10 … běh jednotlivců na 100m s překážkami
Pl … disciplíny hry Plamen
Púm … požární útok Plamen
Uzl. … uzlování
PÚC … požární útok CTIF
ŠCT … štafeta CTIF
Šd … štafeta dvojic
Šm … štafeta 4 x 60 m
J60 … běh jednotlivců na 60 m s překážkami
ZPV … závod požárnické všestrannosti
TFA … Toughest Firefighter Alive
SHS … směrnice hasičských soutěží
CTm … disciplíny dle směrnic CTIF MH
PS … platná pravidla PS
CTd … CTIF dospělí
CTm … CTIF mládež
Pl … směrnice hry Plamen
… drobné úpravy
… rozsáhlé úpravy
E … pravidla extraligy
Vl … zcela vlastní pravidla
MSL … pravidla moravskoslezské ligy
NJL … pravidla novojičínské ligy
FC … Floriánek Cup
VCP … Velká cena Přerova
MSP … Moravskoslezský pohár

◄ Kalendář soutěží OSH 2016