Kalendář soutěží OSH Nový Jičín – 2018

Datum Čas Místo Název soutěže Kategorie Disciplína Pravidla
24.2. 9.00 Veřovice Pohárová soutěž MH Uzl. Vl
3.3. 9.00 Fulnek Fulnecký uzel MH,D Uzl. Vl
17.3. 10.00 Lubina I Drnholecký železný hasič TFA Vl
24.3. 9.00 Fulnek uzavřená soutěž okrsku MH,D Šm,Š Vl
Okrskové kolo Frenštát Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Hodslavice Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Příbor Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Kopřivnice Púd,J10 SHS
27.4. 16.00 Tísek Okrskové kolo Tísek Púd,J10 SHS
28.4. 9.00 Lubina II Pohárová soutěž MH Púm,Šd,J FC
28.4. 13.00 Bílovec Pohár starosty města Púd
4.5. 21.00 Bravinné Noční pohárová soutěž, 9.r. Púd
5.5. 8.00 Veřovice Pohár ORM MH Púm,PÚC Pl
5.5. 9.00 Vrchy okrskové kolo Fulnek Púd,J10 SHS
5.5. 14.00 Studénka okrskové kolo Studénka Púd,J10 SHS
5.5. 21.00 Hukovice Noční Hukovický hrb Púd Vl
8.5. 14.00 Závišice okrskové kolo Sedlnice Púd, J10 SHS
12.5. 8.00 Kopřivnice okresní kolo dorostu D Púd,Š,J10 SHS
12.5. 9.30 okrskové kolo Odry Púd,H10 SHS
12.5. okrskové kolo Bílovec Púd,J10 SHS
13.5. 8.00 Luboměř okrskové kolo Heřmánky Púd,J10 SHS
13.5. 8.30 Fulnek Pohár Města fulnek MH Púm,Šd FC
13.5. 13.00 Starojická Lhota okrskové kolo Starý Jičín J10 SHS
18.5. 21.30 Odry Noční soutěž, 27.r. Púd PS
19.5. 8.00 Nový Jičín Okresní kolo v PS PS SHS
19.5. 8.30 Příbor Pohár starosty SDH MH,D Púd
20.5. 8.30 Tísek Pohárová soutěž MH,D Púm,Šm,J10 FC
20.5. 9.00 Hůrka Pohár starosty SDH MH Púm,J Pl
26.5. 8.00 Lubojaty okrsní kolo Plamen MH Plamen Pl
27.5. 9.00 Petřvaldík Pohárová soutěž MH Púm Pl
27.5. 10.00 Petřkovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
27.5. 13.00 Závišice Pohár starosty SDH, 9.r. Púd NJL
27.5. 13.30 Petřkovice Pohár starosty SDH Púd Vl
1.6. 21.30 Petřvald Mem. Jana Blahura, 14.r. MŽ,V Púd
2.6. 8.00 Výškovice Memoriál Jiřího Jedličky MH Púm,Šd FC
2.6. 13.30 Bernartice n.O. Pohár starosty SDH MH Púm Pl
3.6. 10.00 Výškovice Pohár starosty SDH MŽ,V Púd NJL
8.-10.6. Český Těšín (KA) Krajské kolo Plamen + D MH,D Pl,D Pl,D
9.6. 13.00 Trojanovice Pohár Radegastu MH Púm Pl
10.6. 8.30 Jistebník Pohárová soutěž MH Púm Pl
10.6. 13.00 Jakubčovice Pohár starostky obce, 24.r. MŽ,V Púd NJL
10.6. 13.30 Jičina Pohár starosty SDH MH Púm Pl
16.-17.6. Třinec (FM) krajské kolo v PS PS SHS
16.6. 10.00 Janovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
16.6. 13.30 Janovice Pohár starosty SDH Púd Vl
17.6. 13.30 Bernartice n.O. Bernartský pohár Púd Vl
23.6. 8.30 Frenštát p.R. Pohárová soutěž MH Púm,Šm FC
23.6. 9.30 Odry Štit Města Oder, 56.r. Púd PS
23.6. 14.00 Odry Pohár starosty SDH, 20.r. MH Púm Pl
23.6. 14.00 Mniší Kovok Cup MŽ,V Púd NJL
24.6. 13.00 Palačov Pohár starostky SDH MH Púm Pl
30.6. 9.00 Straník Železný hasič (odloženo) MŽ,J TFA Vl
30.6. 13.00 Ženklava Pohár starostky obce MH Púm Pl
30.6. 13.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH MH Púm Pl
30.6. 15.00 Ženklava Pohár starostky obce Púd
30.6. 16.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH Púd Vl
5.7. 13.00 Lukavec Terénní vlna Púd Vl
6.7. 14.00 Rybí Spáleniště 2018 – ABC TFA,Pú Vl
7.7. 10.00 Velké Albrechtice Pohár starosty obce Púd
7.7. 14.00 Jílovec Pohárová soutěž MŽ,V Púd
13.7. 21.30 Stachovice Noční soutěž Púd MSL,Dú
14.7. 10.00 Poruba (PR) Pohárová soutěž, 6.r. MH Púd Pl
14.7. 13.30 Poruba (PR) Mem. Fr. Horníka, 23.r. MŽ,V Púd SHS
14.7. 21.00 Jeseník n.O. Noční soutěž (SDH Hůrka) Púd MSL,Dú
21.7. 10.00 Trojanovice Pohárová soutěž Púd NJL
21.7. 14.00 Závišice Pohár obce, 21.r. MH Púm Pl
21.7. 14.00 Studénka – nádraží Pohár starosty SDH, 40.r. MŽ,V,PS8 Púd
21.7. 18.00 Závišice Pohár obce, 21.r. Púd
22.7. 13.00 Palačov Pohár starostky SDH Púd Vl
28.7. 14.00 Heřmanice u Oder Pohár starostky obce MŽ,PS8 Púd SHS,Dú
28.7. 14.00 Véska Pohár starostky obce MŽ,PS8 Púd
3.8. 21.00 Výškovice Pohárová soutěž – noční Púd
4.8. 13.00 Petřvaldík Pohárová soutěž Púd MSL
4.8. 14.00 Tísek Pohárová soutěž – denní MŽ,V Púd NJL
5.8. 13.00 Jičina Pohár starosty SDH Púd Vl
11.8. 13.15 Kujavy Mem. Arnošta Slezáka, 11.r. Púd
11.8. 21.15 Kujavy Pohár ředitele HVP – noční Púd
budoucí ▼
18.8. 13.00 Mošnov Pohár starosty obce Púd MSL
18.8. 14.00 Bravinné Pohárová soutěž MŽ,PS8 Púd
18.8. 21.00 Mošnov Pohárová soutěž – noční Púd
25.8. 10.00 Pustějov Pohár starosty SDH MŽ,V Púd
25.8. 13.30 Hukovice Pohár starosty SDH, 9.r. MŽ,V Púd NJL
25.8. 21.00 Tísek Pohárová soutěž – noční Púd
1.9. 8.00 Holčovice Pohár starosty KSH MSK MH Púm Pl
1.9. 14.30 Jerlochovice Zlatá přilba, Putovní proudnice Púd,PS12,8
7.9. 20.30 Janovice Pohárová soutěž – noční Púd NJL
8.9. 8.00 Libhošť Pohár starostky obce MH Púm,Šd Vl
8.9. 8.30 Kopřivnice TFA Junior (13-18 let) MH,D TFA Vl
8.9. 8.30 Lubojaty Pohárová soutěž MH Púm,Šm FC
8.9. 9.00 Petřvald Pohár starosty SDH, 7.r. MH Púm
8.9. 11.00 Jistebník Mem. Josefa Konečného Púd
8.9. 14.00 Libhošť Pohárová soutěž Púd NJL
8.9. 15.00 Petřvald Mem. Františka Poláška, 38.r. MŽ,V Púd
8.9. 20.15 Hájov O Hájovský pohár MŽ,V Púd Vl
9.9. 9.00 Kopřivnice Pohár starosty SDH, 8.r. MH Púd,Šd Pl
9.9. 13.00 Kopřivnice Mem. Antnína Hykla, 5.r. Púd
14.9. 20.30 Bítov Pohárová soutěž – noční Púd
15.9. 8.30 Mniší Pohárová soutěž MH Púm,Šd,J60 FC
15.9. 9.00 Spálov Pohárová soutěž Púd
15.9. 14.00 Studénka – Butovice Pohárová soutěž MH Púm Pl
16.9. 8.00 Bítov Pohárová soutěž MH Púm Pl
21.9. 16.00 Tísek uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
22.9. 8.00 Bílovec Pohárová soutěž MH ZPV,Šd FC
22.9. 9.00 Petřvald Pohárová soutěž MH TFA Vl
22.9. 13.00 Lubina II Pohár Větřkovské přehrady Púd NJL
28.9. 14.00 Libhošť uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
29.9. 13.00 Vrchy Svatováclavská soutěž MŽ,PS8 Púd
6.10. 8.00 Hájov ZPV MH ZPV,Šm Pl
6.10. 14.00 Fulnek uzavřená soutěž okrsku Púd Vl
13.10. 10.00 Bordovice Bordovický hájek, 7.r. Púd
10.11. 9.30 Véska Svatomartinská soutěž MŽ,PS8 Púd
8.12. 9.30 Lukavec Mikulášská soutěž Púd Vl

Zvyrazněné položky se týkají okrsku Starý Jičín.

Vysvětlivky

Kategorie Disciplíny Pravidla
MH … mladí hasiči
D … dorostenci(ky)
M … muži
Ž … ženy
V … veteráni
PS … disciplíny PS
Púd … požární útok PS
CTd … klasické disciplíny CTIF dospělých
Š … štafeta 4 x 100 m
J10 … běh jednotlivců na 100m s překážkami
Pl … disciplíny hry Plamen
Púm … požární útok Plamen
Uzl. … uzlování
PÚC … požární útok CTIF
ŠCT … štafeta CTIF
Šd … štafeta dvojic
Šm … štafeta 4 x 60 m
J60 … běh jednotlivců na 60 m s překážkami
ZPV … závod požárnické všestrannosti
TFA … Toughest Firefighter Alive
SHS … směrnice hasičských soutěží
CTm … disciplíny dle směrnic CTIF MH
PS … platná pravidla PS
CTd … CTIF dospělí
CTm … CTIF mládež
Pl … směrnice hry Plamen
… drobné úpravy
… rozsáhlé úpravy
E … pravidla extraligy
Vl … zcela vlastní pravidla
MSL … pravidla moravskoslezské ligy
NJL … pravidla novojičínské ligy
FC … Floriánek Cup
VCP … Velká cena Přerova
MSP … Moravskoslezský pohár

◄ Kalendář soutěží OSH 2017