Kalendář soutěží OSH Nový Jičín – 2019

◄ Kalendář soutěží OSH 2018

Datum Čas Místo Název soutěže Kategorie Disciplína Pravidla
23.2. 8.30 Havířov (OP) Hala Havířov MH Šm,uzl. Pl
9.3. 8.00 Lubina II. Minihalovka – uzav. s. okrsku MH Šd,ŠCT Vl
9.3. 9.00 Fulnek Fulnecký uzel MH,D,d Uzl. Vl
23.3. 10.00 Lubina I. Drnholecký železný hasič TFA Vl
Okrskové kolo Frenštát Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Hodslavice Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Příbor Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Kopřivnice Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Fulnek Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Studénka Púd,J10 SHS
Okrskové kolo Bílovec Púd,J10 SHS
27.4. 9.00 Lubina II. Pohárová soutěž MH,D Púm,Šd,J10 FC
27.4. 13.00 Bílovec Pohár starosty města Púd
3.5. 21.00 Bravinné Noční pohárová soutěž, 11.r. Púd
4.5. 8.00 Tichá Pohár ORM MH Púm,PÚC Pl
4.5. 21.00 Hukovice Noční Hukovický hrb MŽ,V Púd NJL
8.5. 14.00 Závišice Okrskové kolo Sedlnice Púd,J10 SHS
10.5. 17.00 Lubojaty Okrskové kolo Tísek Púd,J10 SHS
10.5. 20.30 Kunčice p.O. (FM) Noční pohárová soutěž, 12.r. Púd MSL
11.5. 8.00 Kopřivnice Okresní kolo dorostu D Púd,Š,J10 SHS
11.5. 8.00 Jakubčovice Okrskové kolo Heřmánky Púd,J10 SHS
11.5. 21.30 Tošovice Noční pohárová soutěž MŽ,V Púd MSL
12.5. 8.30 Fulnek Pohár Města Fulnek MH Púm,Šd,J60 FC
12.5. 9.30 Loučky u Oder Okrskové kolo Odry Púd,J10 SHS
12.5. 10.00 Starý Jičín Okrskové kolo Starý Jičín Púd,J10 PS
17.5. 21.30 Odry Noční soutěž, 28.r. Púd NJL
18.5. 8.00 Nový Jičín Okresní kolo v PS PS SHS
19.5. 9.00 Slatina Pohárová soutěž MH,D Púm,Šd,J60 FC
19.5. 13.00 Hůrka Pohár starosty SDH MH Púm,J60 Pl
25.5. 8.00 Veřovice Okresní kolo Plamen MH Plamen Pl
25.5. 9.00 Petřvald TFA Petřvald 2019 TFA Vl
25.5. 21.00 Tísek Noční soutěž Púd
25.5. 9.00 Petřvaldík Pohárová soutěž MH Púm MSL-Pl
26.5. 9.00 Tísek Pohárová soutěž MH,D Púm,Šm,J10 Pl
26.5. 10.00 Petřkovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
26.5. 14.00 Petřkovice Pohár starosty SDH Púd Vl
1.6. 8.00 Výškovice Memoriál Jiřího Jedličky MH Púm,Šd FC
1.6. 13.30 Bernartice n.O. Pohár starosty SDH MH Púm Pl
2.6. 10.00 Výškovice Pohár starosty SDH MŽ,V Púd NJL
7.6. 21.30 Petřvald Mem. Jana Blahuta, 15.r. MŽ,V Púd MSL,Dú
7.-9.6. Ostrava (OV) Krajské kolo Plamen + D MH,D Pl,D Pl+D
8.6. 9.00 Slatina Pohár starosty SDH MH Púm Pl
8.6. 15.00 Závišice Pohár starosty SDH, 10.r. Púd NJL
9.6. 8.30 Jistebník Pohárová soutěž MH Púm MSL MH
9.6. 13.00 Jakubčovice Pohár starostky obce, 25.r. MŽ,V Púd NJL
9.6. 13.00 Jičina Pohár starosty SDH MH Púm Pl
14.6. 21.30 Janovice Pohár. soutěž – noční Púd NJL,Dú
15.-16.6. Přerov (PR) Krajské kolo v PS PS SHS
15.6. 12.00 Trojanovice Pohár Radegastu MH Púm Pl
15.6. 13.30 Janovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
22.6. 8.30 Lubojaty Pohárová soutěž MH Púm,Šm,J60 FC
22.6. 9.30 Odry Štit Města Oder, 57.r. MŽ,PS8 Púd MSL
22.6. 13.30 Palačov Pohár starostky SDH MH Púm Pl
22.6. 14.00 Mniší Kovok Cup MŽ,V Púd NJL
22.6. 14.00 Odry Pohár starosty SDH, 21.r. MH Púm Pl,Dú
23.6. 8.30 Bílovec Pohárová soutěž MH Púm,Šd,J60 FC
23.6. 13.30 Bernartice n.O. Bernartský pohár Púd Vl
29.6. 11.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH MH Púm Pl
29.6. 13.30 Velké Albrechtice Pohárová soutěž MH Púm Pl
29.6. 13.00 Ženklava Pohár starosty obce MH Púm Pl
29.6. 15.00 Ženklava Pohár starosty obce Púd SHS,Dú
29.6. 16.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH Púd Vl
30.6. Lubina II. Perníkovka – uz. s. okrsku Vl
5.7. 13.30 Lukavec Terénní vlna Púd Smú
6.7. 13.00 Metylovice (FM) Pohárová soutěž, 53.r. MŽ,V Púd MSL
13.7. 14.00 Závišice Pohár obce, 22.r. MH Púm Pl
13.7. 18.00 Závišice Pohár obce, 22.r. Púd NJL
13.7. 21.00 Jeseník n.O. Noční soutěž (SDH Hůrka) Púd Vl
budoucí ▼
20.7. 10.00 Trojanovice Pohár obce Púd NJL
20.7. 10.00 Poruba (PR) Pohár starosty SDH, 8.r. MH Púm Pl
20.7. 13.30 Poruba (PR) Mem. Františka Horníka, 24.r. MŽ,V Púd Vl
20.7. 14.00 Studénka – nádraží Pohár starosty SDH, 41.r. MŽ,V,PS8 Púd
21.7. 13.00 Palačov Pohár starostky SDH Púd Vl
27.7. 14.00 Véska Pohár starostky obce MŽ,PS8 Púd
28.7. 18.00 Velké Albrechtice Pohárová soutěž Púd
3.8. 14.00 Tísek Pohár starosty SDH MŽ,V Púd NJL
4.8. 13.00 Jičina Pohár starosty SDH Púd Vl
4.8. 13.00 Petřvaldík Pohárová soutěž Púd MSL
24.8. 12.00 Mošnov Pohár starosty obce Púd MSL
31.8. Bobrovníky Pohár starosty KSH MSK MH Pům Pl
31.8. 9.00 Petřvald Pohár starosty SDH, 8.r. MH Púm Pl
31.8. 13.30 Hukovice Pohár starosty SDH, 10.r. MŽ,V Púd NJL
31.8. 15.00 Petřvald Mem. Františka Poláška, 39.r. MŽ,V Púd
7.9. 8.30 Frenštát p.R. Pohárová soutěž MH Púm,Šm,J60 FC
7.9. 14.00 Libhošť Pohárová soutěž Púd NJL
7.9. 15.00 Jerlochovice uzavřená soutěž okrsku Púd,PS12,8
7.9. 20.15 Hájov Hájovský pohár MŽ,V Púd Vl
13.9. 20.00 Bítov Pohárová soutěž – noční Púd
14.9. 8.30 Kopřivnice TFA Junior (13-18 let) MH,D TFA Vl
14.9. 11.00 Jistebník Mem. Josefa Konečného Púd
14.9. 8.30 Mniší Pohárová soutěž MH Púm,Šd,J60 FC
14.9. 14.00 Studénka – Butovice Pohárová soutěž MH Púm Pl
15.9. 8.00 Olbramice Pohárová soutěž MH Púm,Šd FC
15.9. 8.00 Bítov Pohárová soutěž MH Púm Pl
15.9. 9.00 Kopřivnice Pohár starosty SDH, 9.r. MH Púm,Šd Pl
15.9. 13.00 Kopřivnice Mem. Antonína Hykla, 6.r. Púd
21.9. 8.00 Tísek FC 2019 – poslední díl MH ZPV,Šm FC
21.9. 13.00 Slatina Pohár starosty SDH MŽ,V Púd
21.9. 13.00 Lubina II Pohár Větřkovské přehrady Púd NJL
28.9. 9.00 Petřvald Malý železný hasič MH TFA Vl
28.9. 14.00 Libhošť uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
4.10. 16.00 Lubojaty uzavřená soutěž okrsku MŽ,MH Púd,Púm Vl
5.10. 8.00 Hájov ZPV MH ZPV,Šm Pl
6.10. 14.00 Starojická Lhota ZPV MH ZPV Pl
9.11. 9.30 Véska Svatomartinská husa, 5.r. MŽ,PS8 Púd Vl
7.12. 9.30 Lukavec Mikulášská soutěž Púd Vl

Zvyrazněné položky se týkají okrsku Starý Jičín.

Vysvětlivky

Kategorie Disciplíny Pravidla
MH … mladí hasiči
D … dorostenci(ky)
M … muži
Ž … ženy
V … veteráni
PS … disciplíny PS
Púd … požární útok PS
CTd … klasické disciplíny CTIF dospělých
Š … štafeta 4 x 100 m
J10 … běh jednotlivců na 100m s překážkami
Pl … disciplíny hry Plamen
Púm … požární útok Plamen
Uzl. … uzlování
PÚC … požární útok CTIF
ŠCT … štafeta CTIF
Šd … štafeta dvojic
Šm … štafeta 4 x 60 m
J60 … běh jednotlivců na 60 m s překážkami
ZPV … závod požárnické všestrannosti
TFA … Toughest Firefighter Alive
SHS … směrnice hasičských soutěží
CTm … disciplíny dle směrnic CTIF MH
PS … platná pravidla PS
CTd … CTIF dospělí
CTm … CTIF mládež
Pl … směrnice hry Plamen
… drobné úpravy
… rozsáhlé úpravy
E … pravidla extraligy
Vl … zcela vlastní pravidla
MSL … pravidla moravskoslezské ligy
NJL … pravidla novojičínské ligy
FC … Floriánek Cup
VCP … Velká cena Přerova
MSP … Moravskoslezský pohár

◄ Kalendář soutěží OSH 2018