Kalendář soutěží OSH Nový Jičín – 2012

◄ Kalendář soutěží OSH 2011

Kalendář soutěží OSH 2013 ►

Datum Čas Místo Název soutěže Kateg. Disciplína Pravidla
28.4. 9.00 Lubina II, hřiště Floriánek Cup MH Púm,Šd Pl
28.4. 13.00 Bílovec Pohár starosty města M,Ž Púd
29.4. Starojická Lhota Branný závod MH Vl
5.5. Sedlnice Pohár ORM OSH N.J. MH Púm,PÚC Pl
5.5. Sedlnice Okresní soutěž dorostu D Púd,Š,J10 SHS
5.5. 9.00 Pustějov, chata Okrsková s. Studénka M,Ž Púd,Š,J10 SHS
11.5. 17.00 Výškovice Okrsková s. Tísek M,Ž Púd,Š,J10 SHS
11.5. 21.00 Bravinné Noční soutěž M,Ž Púd
12.5. 9.00 Klokočůvek Okrsková s. Heřmánky M,Ž Púd,Š,J10 SHS
12.5. 9.00 Slatina, KD Pohár starosty SDH MH Púm,Šd
12.5. 13.00 Závišice Pohár starosty SDH M,Ž Púd NJL
13.5. 13.00 Petřkovice Pohárová soutěž MH Púm Pl
19.5. 8.00 Fulnek Okresní kolo Plamen MH Plamen Pl
19.5. 8.00 Okrsková s. Frenštát p.R. M,Ž Púd,Š,J10 SHS
19.5. 21.00 Tísek Noční soutěž M,Ž Púd
20.5. 13.00 Hůrka Pohár starosty SDH MH Púm Pl
25.5. 21.30 Odry Noční soutěž M,Ž Púd
26.5. 9.00 Tošovice Okrsková s. Odry M,Ž Púd,Š,J10 SHS
26.5. Olbramice (bude přesunuto) Pohárová soutěž MH,M,Ž Púm,Púd
26.5. 14.00 Sedlnice Okrsková s. Sedlnice M,Ž Púd,Š,J10 SHS
27.5. 13.00 Starý Jičín Okrsková s. Starý Jičín M,Ž Púd,Š,J10 SHS
Okrsková s. Fulnek M,Ž Púd,Š,J10 SHS
Okrsková s. Bílovec M,Ž Púd,Š,J10 SHS
Okrsková s. Hodslavice M,Ž Púd,Š,J10 SHS
Okrsková s. Příbor M,Ž Púd,Š,J10 SHS
Okrsková s. Kopřivnice M,Ž Púd,Š,J10 SHS
1.6. 21.30 Petřvald Memoriál J. Blahuta M Púd
2.6. 9.00 Nový Jičín Okresní s. v PS M,Ž Púd,Š,J10 SHS
2.6. 9.00 Petřvaldík Pohárová soutěž MH Púm
2.6. 13.30 Bernartice n.O. Pohárová soutěž MH Púm Pl
2.6. 14.00 Výškovice Memoriál J. Jedličky MH Púm Pl
3.6. 9.00 Tísek Pohárová soutěž MH Púm Pl
9.6. 13.00 Jičina Pohárová soutěž MH Púm Pl
9.6. 9.00 Příbor Pohár starosty SDH MH Púm Pl
9.6. 13.00 Kujavy Memoriál A. Slezáka M,Ž Púd Dú,NJL
9.6. 14.00 Studénka, hř. Za Klečkou Pohárová soutěž MH Púm
16.6. 8.30 Jistebník, u KD Pohárová soutěž MH Púm
16.6. 8.30 Fulnek Pohárová soutěž MH Púm Pl
16.6. 13.30 Libhošť, hřiště O pohár starosty M,Ž Púd Dú,NJL
16.6. 15.00 Fulnek Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl
16.6. Ostrava – Vítkovice Krajské kolo Plamen MH Plamen Pl
17.6. Ostrava – Vítkovice Krajské kolo dorost D dorost D
17.6. 10.00 Výškovice Pohárová soutěž M,Ž Púd
17.6. 13.30 Bernartice n.O. Bernartský pohár M,Ž Púd Vl
22. – 24.6. Ostrava – Vítkovice Krajské kolo PS M,Ž Púd,Š,J10 SHS
23.6. 9.30 Janovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
23.6. 13.30 Janovice Pohár starosty SDH M,Ž Púd Vl
30.6. 14.00 Ženklava Pohárová soutěž MH Púm Pl
30.6. 14.00 Mniší, KD Pohárová soutěž M,Ž,V Púd Dú,NJL
30.6. 15.00 Ženklava Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl
1.7. 13.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH MH Púm Pl
5.7. 13.30 Lukavec Terenní vlna M,Ž Púd Dú,NJL
6.7. 14.00 Rybí Spáleniště 2012 M Púd Vl
8.7. 10.00 Trojanovice, HZ Pohár obce Trojanovice M,Ž Púd
14.7. 14.00 Jílovec, mysl. chata Pohárová soutěž M,Ž Púd
14.7. 14.00 Velké Albrechtice Pohár starosty obce M,Ž Púd
14.7. 15.00 Veřovice Pohárová soutěž M,Ž Púd
15.7. 14.00 Hůrka Pohár starosty SDH M,Ž Púd Vl
21.7. 13.00 Závišice Putovní pohár obce M,MH Púd,Púm Vl,Pl
22.7. 13.00 Palačov Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl
28.7. 14.00 Studénka, nádraží Pohár starosty SDH M,Ž,MV Púd
28.7. 15.00 Véska, u kostela Pohár starostky obce M,Ž Púd
29.7. 10.00 Véska, u kostela Pohárová soutěž MH Púm
4.8. 13.00 Petřvaldík Pohárová soutěž M,Ž Púd
4.8. 14.00 Tísek Pohár starosty SDH M,Ž Púd Dú,NJL
5.8. 14.00 Jičina Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl
10.8. 21.00 Kujavy Noční soutěž M,Ž Púd
12.8. 13.00 Luboměř Pohár starosty SDH M,Ž Púd
17.8. 21.00 Výškovice Noční soutěž M,Ž Púd
18.8. 10.00 Mankovice Pohár starosty obce M,Ž Púd
18.8. 13.30 Bravinné Pohárová soutěž PS8 M,Ž Púd
18.8. 14.00 Pustějov Pohárová soutěž M,Ž Púd
24.8. 20.30 Bítov Noční soutěž M,Ž Púd
26.8. 11.00 Prchalov Pohárová soutěž M,Ž Púd
1.9. Sedlnice Pohár starosty KSH MH Púm Pl
1.9. 9.00 Petřvald Pohárová soutěž MH Púm Pl
1.9. 12.00 Jakubčovice Pohár starostky obce M,Ž Púd
1.9. 13.00 Jerlochovice Zlatá přilba
Putovní proudnice
M,Ž
V-M,Ž
Púd
1.9. 14.00 Petřvald Memoriál F. Poláška M Púd
1.9. 20.30 Hájov O Hájovský pohár M,Ž,MV Púd Vl
2.9. 13.00 Mořkov Pohár starostky obce MH Púm Pl
8.9. 9.00 Kopřivnice (zrušeno) Pohár starosty SDH MH Púm Pl
8.9. 11.00 Jistebník, KD Memoriál J. Konečného M,Ž Púd
8.9. 13.00 Kopřivnice (zrušeno) Memoriál A. Hykla M,Ž Púd
9.9. 9.00 Bílovec Pohárová soutěž MH Púm,Šd
15.9. 9.00 Spálov Pohár starostky obce M,Ž Púd
15.9. 9.00 Lubojaty Pohárová soutěž MH Púm,Šm
15.9. 9.30 Odry Pohár starosty MH Púm
15.9. 13.30 Odry Štít města Oder M,Ž Púd
15.9. 13.30 Lichnov Lichnovská vlečka M,Ž Púd Vl
22.9. 13.00 Lubina II Pohár Větřk. přehrady M,Ž Púd Dú,NJL
28.9. 10.00 Studénka, město Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl
28.9. 13.00 Hukovice Vlastní uzavřená s. okrsku M,Ž,MH Púd,Púm Vl
28.9. 13.00 Vrchy (zrušeno) Svatováclavská soutěž M,Ž Púd Vl
29.9. 8.30 Bítov Pohárová soutěž MH ZPV Pl
29.9. 9.00 Slatina, hřiště Pohár starosty obce M,Ž Púd PS
29.9. 9.00 Sedlnice Pohár starosty obce M,Ž, MV Vl ZPV,Púd
6.10. 8.00 Lubina II Okresní kolo Plamen + D MH,D ZPV+Šm Pl,D
13.10. 13.00 Závišice Závišický železný hasič D,M TFA Vl
8.12. 9.30 Lukavec Mikulášská soutěž M,Ž Púd Vl
15.12. 10.30 Větřkovice Poslední výstřik a úder M,Ž Púd Vl

Vysvětlivky

Kategorie Disciplíny Pravidla
MH … mladí hasiči
D … dorostenci(ky)
M … muži
Ž … ženy
V … veteráni
MV … muži nad 35 let
PS … disciplíny PS
Púd … požární útok PS
CTd … klasické disciplíny CTIF dospělých
Š … štafeta 4 x 100 m
J10 … běh jednotlivců na 100m s překážkami
Pl … disciplíny hry Plamen
Púm … požární útok Plamen
PÚC … požární útok CTIF
ŠCT … štafeta CTIF
Šd … štafeta dvojic
Šm … štafeta 4 x 60 m
J60 … běh jednotlivců na 60 m s překážkami
ZPV … závod požárnické všestrannosti
SHS … směrnice hasičských soutěží
CTm … disciplíny dle směrnic CTIF MH
PS … platná pravidla PS
CTd … CTIF dospělí
CTm … CTIF mládež
Pl … směrnice hry Plamen
… drobné úpravy
… rozsáhlé úpravy
E … pravidla extraligy
Vl … zcela vlastní pravidla
MSL … pravidla moravskoslezské ligy
NJL … pravidla novojičínské ligy

◄ Kalendář soutěží OSH 2011

Kalendář soutěží OSH 2013 ►

1 komentář

skrýt

  1. Šustková napsal/a:

    velmi dobře upravená a přehledná tabulka, cšeloročních soutěží – na webech ostatních SDh zcela chybí. Díky

    Internet Explorer 8.0 Windows XP

Napsat komentář: Šustková Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>