Kalendář soutěží OSH Nový Jičín – 2013

◄ Kalendář soutěží OSH 2012

Kalendář soutěží OSH 2014 ►

Datum Čas Místo Název soutěže Kateg. Disciplína Pravidla
9.3. Fulnek HZ Uzlování MH ml., st. uzlování Vl
27.4. 9.00 Lubina II, hřiště Floriánek cup MH Púm,Šd Pl
28.4. 13.00 Starojická Lhota Branný závod MH Pl Pl
3.5. 16.00 Tísek Okrsková s. Tísek M,Ž Púd,Š,J10 SHS
4.5. 9.00 Pustějov Okrsková s. Studénka M,Ž púd,Š,J10 SHS
4.5. 13.00 Bílovec Pohár starosty města M,Ž Púd
8.5. 8.00 Bordovice Pohár ORM OSH NJ MH Púm,PÚC Pl
10.5. 21.00 Bravinné Noční soutěž, 5.r. M,Ž Púd
11.5. 8.30 Vlkovice Okrsková s. Fulnek M,Ž Púd,Š,J10 SHS
11.5. 9.00 Slatina, KD Pohár starosty SDH MH Púm,Šd
11.5. 13.00 Závišice Pohár starosty SDH 4.r. M,Ž Púd Dú,NJL
11.5. Spálov Okrsková s. Heřmánky M,Ž Púd,Š,J10 SHS
18.5. 8.00 Lubojaty Okresní kolo Plamen MH Plamen Pl
18.5. 13.00 Petřkovice Pohárová soutěž MH Púm Pl
18.5. 14.00 Bravantice Okrsková s. Bílovec M,Ž Púd,Š,J10 SHS
18.5. 21.00 Tísek Noční soutěž 3.r. M,Ž Púd Dú,NJL
19.5. 10.00 Jeseník n.O. Okrsková s. Starý Jičín M,Ž Púd,J10 SHS
24.5. 21.30 Odry Noční soutěž 22.r. M,Ž Púd
25.5. 8.00 Mniší Okresní s. dorostu D Púd,Š,J10 SHS
25.5. 9.00 Kaménka Okrsková s. Odry M,Ž Púd,Š,J10 SHS
25.5. 13.00 Závišice Okrsková s. Sedlnice M,Ž Púd,Š,J10 SHS
25.5. Mniší Okrsková s. Kopřivnice M,Ž Púd,Š,J10 SHS
25.5. Okrsková s. Frenštát M,Ž Púd,Š,J10 SHS
26.5. 13.00 Hůrka Pohár starosty SDH MH Púm Pl
Okrsková s. Hodslavice M,Ž Púd,Š,J10 SHS
Okrsková s. Příbor M,Ž Púd,Š,J10 SHS
1.6. 9.00 TJ Nový Jičín Okresní soutěž v PS M,Ž Púd,Š,J10 SHS
1.6. 21.30 Mošnov Noční soutěž M,Ž Púd MSL
1.6. Petřvaldík Pohárová soutěž MH Púm
1.6. Výškovice Memoriál J. Jedličky 15.r. MH Púm Pl
2.6. 8.30 Bílovec Pohárová soutěž MH Púd,Šd
7.6. 21.30 Petřvald Memoriál J. Blahuta 9.r. M Púd
8.6. 8.30 Fulnek Pohárová soutěž MH Púm,J60 Pl
8.6. 13.30 Jakubčovice Pohár starostky obce 19.r. M,Ž Púd Dú,NJL
8.6. 14.00 Studénka „Za Klečkou“ Pohárová soutěž 8.r. MH Púm
9.6. 13.30 Bernartice n.O. Pohárová soutěž MH Púm Pl
14.-15.6. Český Těšín Krajské kolo Plamen MH Plamen Pl
16.6. Český Těšín Krajské kolo Dorost D dorost D
15.6. 8.30 Jistebník, u KD Pohárová soutěž 16.r. MH Púm
15.6. 13.30 Libhošť, hřiště O Pohár starosty M,Ž Púd Dú,NJL
15.6. 14.00 Jičina Pohárová soutěž MH Púm Pl
16.6. 8.30 Příbor Pohár starosty SDH 5.r. MH Púm
16.6. Výškovice Pohárová soutěž M,Ž Púd Dú,NJL
16.6. 13.30 Bernartice n.O. Bernatský pohár M,Ž Púd Vl
22.6. 8.30 Prchalov Pohárová soutěž MH Púm,Šd
22.6. 9.30 Janovice Pohár starosty SDH MH Púm Pl
22.6. 13.30 Janovice Pohár starosty SDH M,Ž Púd Vl
22.6. 14.00 Pustějov Pohárová soutěž M,Ž Púd
23.6. 9.00 Mořkov O Pohár starostky obce MH Púm
22.-23.6. Přerov Krajské kolo PS M,Ž Púd,Š,J10 SHS
29.6. 9.00 Mniší, KD Pohárová soutěž M,Ž,V Púd Dú,NJL
29.6. 10.00 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH MH Púm Pl
29.6. 13.30 Starý Jičín – Vlčnov Pohár starosty SDH M,Ž Púd Vl
5.7. 14.00 Lukavec Terénní 27.r. M,Ž Púd Dú,NJL
6.7. 14.00 Rybí Spáleniště 2013 M Púd Vl
6.7. Vlkovice Pohárová soutěž M,Ž Púd Dú,NJL
7.7. 10.00 Trojanovice, HZ Pohár Obce Trojanovice M,Ž Púd Dú,NJL
13.7. 13.00 Jílovec, mysl. ch. Pohárová soutěž M,Ž Púd
20.7. 10.00 Velké Albrechtice Pohár starosty obce M,Ž Púd
20.7. 11.00 Závišice Putovní pohár obce 16.r. M,MH Púd,Púm Vl,Pl
20.7. 15.00 Veřovice, za KD Pohárová soutěž M,Ž Púd
21.7. 13.30 Hůrka Pohár starosty SDH M,Ž Púd Vl
27.7. 14.00 Studénka, nádr. Pohár starosty SDH 35.r. M,Ž,V Púd-2B Dú,NJL
27.7. 15.00 Véska, u kostela Pohár starostky obce 18.r. M,Ž Púd
28.7. 10.00 Véska, u kostela Pohárová soutěž 4.r. MH Púm
3.8. Petřvaldík Pohárová soutěž M,Ž Púd
3.8. 14.00 Tísek Pohár starosty SDH M,Ž,MV Púd Dú,NJL
4.8. 14.00 Jičina Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl
10.8. 15.00 Kujavy – denní Memoriál A. Slezáka 6.r. M,Ž Púd Dú,NJL
10.8. 21.00 Kujavy – noční Pohárová soutěž M,Ž Púd
11.8. 13.00 Palačov Pohárová soutěž M,Ž Púd Vl
11.8. 13.00 Luboměř Pohár starosty SDH 18.r. M,Ž Púd
16.8. Výškovice Noční soutěž M,Ž Púd
17.8. 10.00 Mankovice Pohár starosty obce M,Ž Púd
17.8. 13.00 Bravinné Pohárová soutěž M,Ž,PS8 Púd
24.8. 12.00 Mošnov Putovní pohár starosty obce M,Ž Púd MSL
24.8. Tošovice Pohárová soutěž M,Ž Púd Dú,NJL
24.8. 13.00 Ženklava O pohár starosty obce MH Púd Pl
24.8. 15.00 Ženklava O pohár starosty obce M,Ž Púd Vl
25.8. 11.00 Prchalov Pohárová soutěž M,Ž Púd
30.8. 21.00 Bítov Noční soutěž M,Ž Púd
31.8. Slavkov OP Pohár starosty KSH MH Púd Pl
31.8. 13.00 Jerlochovice Zlatá přilba 43.r. M,Ž Púd
31.8. 13.00 Jerlochovice Putovní proudnice 18.r. M,Ž,V Púd
31.8. 20.30 Hájov O Hájovský pohár 4.r. M,Ž,V Púd Vl
7.9. 9.00 Petřvald Pohár starosty SDH MH Púm Pl
7.9. 14.00 Petřvald Memoriál F. Poláška 33.r. M Púd
7.9. 13.30 Hukovice Hukovický hrb 4.r. M,Ž Púd Dú,NJL
7.9. 8.00 Bítov Pohárová soutěž MH Púm Pl
7.9. 14.00 Bordovice Bordovický hájek 3.r. M,Ž Púd
8.9. 8.30 Kopřivnice Pohár starosty SDH 4.r. MH Púm Pl
8.9. 14.00 Kopřivnice Memoriál A. Hykla 1.r. M,Ž Púd
13.9. 18.00 Bílov TFA Rozhledny Bílov M,Ž TFA Vl
14.9. 9.00 Lubojaty Pohárová soutěž MH Púm,Šm
14.9. 9.30 Odry Pohár starosty SDH 15.r. MH Púm
14.9. 10.00 Lichnov (odloženo) Lichnovská vlečka M,Ž Púd Vl
14.9. 11.00 Jistebník, u KD Memoriál J. Konečného M,Ž Púd
14.9. 13.30 Odry Putovní štít 15.r. M,Ž,V Púd
14.9. 14.00 Lubojaty Netradiční soutěž M,Ž Púd Vl
21.9. 9.00 Sedlnice Pohár starosty obce 4.r. M,Ž TFA Vl
21.9. 10.00 Spálov Pohár starostky obce M,Ž Púd
21.9. 13.00 Lubina II Pohár Větřkovské přehrady M,Ž Púd Dú,NJL
28.9. 9.00 Tísek Pohárová soutěž MH ZPV,Púm Pl
28.9. 9.00 Slatina, hřiště Pohár starosty obce M,Ž,V Púd PS
28.9. 9.00 Libhošť Vlastní uzavřená s. okrsku M,Ž Púd Vl
28.9. 12.00 Studénka město Studeňácká zatáčka M,Ž Púd Vl
28.9. 13.00 Vrchy Netradiční soutěž M,Ž Púd Vl
28.9. 15.00 Tísek Vlastní uzavřená s. okrsku M,Ž,MH Púd,Púm Vl
5.10. 11.00 Závišice Závišický železný hasič 4.r. D,M TFA Vl
12.10. 8.00 Děrné Okresní kolo Plamen + D MH,D ZPV,Šm Pl,D
26.10. 13.00 Lichnov Lichnovská vlečka M,Ž Púd Vl
7.12. 9.30 Lukavec Mikulášská soutěž 18.r. M,Ž Púd Vl

Vysvětlivky

Kategorie Disciplíny Pravidla
MH … mladí hasiči
D … dorostenci(ky)
M … muži
Ž … ženy
V … veteráni
MV … muži nad 35 let
PS … disciplíny PS
Púd … požární útok PS
CTd … klasické disciplíny CTIF dospělých
Š … štafeta 4 x 100 m
J10 … běh jednotlivců na 100m s překážkami
Pl … disciplíny hry Plamen
Púm … požární útok Plamen
PÚC … požární útok CTIF
ŠCT … štafeta CTIF
Šd … štafeta dvojic
Šm … štafeta 4 x 60 m
J60 … běh jednotlivců na 60 m s překážkami
ZPV … závod požárnické všestrannosti
TFA … Toughest Firefighter Alive
SHS … směrnice hasičských soutěží
CTm … disciplíny dle směrnic CTIF MH
PS … platná pravidla PS
CTd … CTIF dospělí
CTm … CTIF mládež
Pl … směrnice hry Plamen
… drobné úpravy
… rozsáhlé úpravy
E … pravidla extraligy
Vl … zcela vlastní pravidla
MSL … pravidla moravskoslezské ligy
NJL … pravidla novojičínské ligy

◄ Kalendář soutěží OSH 2012

Kalendář soutěží OSH 2014 ►

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>