«

»

O Putovní pohár MS Hůrka – brokové střelby

Soutěž v mysliveckých střelbách na asfaltové holuby v brokové střelbě „O Putovní pohár mysliveckého sdružení Hůrka“ proběhla na střelnici Hůrka (směr St. Lhota) v sobotu 6. srpna 2011 od 13.00 hodin.

Soutěže se zúčastnilo 40 střelců. Střílely se dvě soutěžní položky po desíti terčích. Nejlépe si vedl Martin Sokol z Lukavce, který v druhé položce trefil všech deset terčů. Vyhlášení výsledků, předání putovního poháru a věcných cen pěti nejlepším střelcům proběhlo na bažantnici, kde se také podával srnčí guláš a další občerstvení.

Počasí střelbám přálo. Škoda jen, že se letos mezi prvních pět střelců nevešel nikdo z místních. Držitelem putovního poháru z předešlého ročníku byl Petr Pantůček.

text a foto Ladislav Segeťa

1 komentář

skrýt

  1. Dan napsal/a:

    Zase jim to počasí vyšlo. S brokovnicí a Birellem pálili na asfaltové holuby. Jak jim došly patrony, tak Myslivec tekl proudem. Zase dobrá akce.

    Opera 11.00 Windows Server 2003

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>