«

»

Myslivecké odpoledne 2016

V sobotu 18. června 2016 proběhlo v areálu školy v Hůrce již tradiční Myslivecké odpoledne. Počasí celý den pořadatelům přálo a vůně zvěřinových specialit přilákala nejen místní, ale i návštěvníky z okolních obcí.

foto_myslivecke_odpoledne_hurka_6-2016_fotoPřipravený doprovodný program byl bohatý. Pro děti byla připravena střelba ze vzduchovky na terče, střelba z luku na divoké prase, jízda na koníkovi a poznávání zvířecích stop, rostlin, stromů, hub, ptáků a paroží lesních zvířat. S ukázkou psí agility se předvedli AgiDivoši, byly zatroubeny myslivecké povely a na sále byla výstavka fotografií. Zvěř Hůrecké honitby. Fotografie vystavoval Karel Janovský z Hůrky.

A to hlavní na co se všichni těšili byly samozřejmě myslivecké speciality. K ochutnání bylo jelení svíčková, jelení šípková, divočák se zelím, srnčí a jelení guláš. V podvečer byla vylosována bohatá tombola. Hlavní ceny byly plynový gril a srnčí kus. Do pozdních nočních hodin hrál pan Zelina. Děkujeme obci Jeseník nad Odrou a všem sponzorům kteří přispěli na naši tombolu.

Akci fotograficky zaznamenali Karel, Petra a Daniel – děkujeme 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>