«

»

foto – Lampionový průvod Hůrkou

V sobotu 9. listopadu 2013 od 17 hodin proběhl za sychravého počasí lampionový průvod obcí Hůrka.

Zúčastnilo se na padesát dětí a dospělých. Prošli obcí od křižovatky přes koupaliště do areálu bývalé školy, kde byl připraven teplý čaj, velký oheň na zahřátí a opečení špekáčku. Akce se také zúčastnil šéfredaktor Novojičínského deníku Ivan Pavelek, který napsal pěkný článek.

Daniel Glogar

Fotoalbum ke stažení (.zip, 43 MB)

2 komentáře

skrýt

 1. segi napsal/a:

  Fajne 🙂 Zdařilá akce. Pletený megabetlém od paní Jiřiny taky stojí zato.
  Pěkně doostřené a kompozice, v tej tmě člověk ani nevidí, kam fotí. Zajímavé momentky…. třeba tady chybí jenom to pivo na stole 😀

  Opera 12.16 Windows 7
 2. Gábi napsal/a:

  Ať už prší či je zima, lampioňák v Hůrce je vždy prima 🙂
  Už se těšíme na příští rok!!!
  Novotňáci z Poruby

  Opera 12.16 Windows 7 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>