«

»

XII. Sportovní zábava – Cvičenky Hůrka

V sobotu 16. února 2019 jsme se v sále bývalé školy v Hůrce už po dvanácté sešli na Sportovní zábavě pořádané místními cvičenkami a hasiči. Akce se letos nesla v duchu stoleté První republiky a stověžaté staré Prahy. Podtitulem byla Ta naše písnička česká.

Letos se o hudbu a zpěv postarali naši sousedé Milan a Leona Kičinkovi. Začalo se v osm hodin večer a hrálo se a zpívalo až do brzkých ranních hodin. Akci uvedli za cvičenky Dáša Boková a za hasiče Láďa Segeťa.

Po úvodu a kratké volné zábavě se sál změnil k nepoznání – posunuli jsme se o sto roků zpátky, kde se nástupem cvičenek ve stylových šatech, dobovém líčení, s fascinátory, knírky, kloubouky, čepicemi a šátky vytvořila atmosféra stařičkých časů v srdci Evropy. Série pražských písniček doprovázela zábavné, a trochu i kabaretní, vystoupení místních holek ve složení půl napůl ženy/„muži“.

V průběhu akce se všichni mohli občerstvit nahoře v baru, popř. dole v hospodě, kde se podával také výborný dančí guláš. Maso na něj k nám doběhlo až z Jižních Čech.

Letos byla rekordně bohatá tombola. Od štědrých sponzorů bylo k mání 137 cen.
Cvičenky děkují hostům za účast a sponzorům za podporu a těší se zase někdy na Sportovní zábavě v Hůrce 🙂

za hasiče z Hůrky – Ladislav Segeťa

Sponzoři akce
Cvičenky, Obecní úřad, Hasiči, Myslivci, David Krotil, babička a dědeček Kachlovi, Jiří Hasal, Lucie Nováková, manželé Novosadovi (Krystýnka Pavlíková), manželé Šuffnerovi, Dušan Kachel, Jiří Kachel, Jiřka Segeťová, Ladik Segeťa, manželé Víchovi, Daniel a Jana Glogarovi, Jarek a Alena Hasalovi, Pavel Dorazil, Jiří Hanousek, Petr Dorazil, Hospoda u školy – manželé Makovi, Hospoda na koupališti – Roman Škuca, Petra a Igor Cabanovi, Jiří Brychta, Radim a Eva Janovští, Ivo Kachel, Petr a Denisa Cabanovi

1 komentář

skrýt

  1. admin napsal/a:

    Horecké holky jsou prostě nejlepší 🙂

    Firefox 65.0 Windows 7 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>