«

»

Cvičenky na jaře v Kroměříži

První májovou sobotu roku 2016 horecké Cvičenky vyrazily za kulturním dědictvím do Kroměříže.

foto_cvicenky_hurka_v_kromerizi_5-2016_fotoCesta vlakem vesele ubíhala. Velitelka Dáša na tento den objednala krásné slunečné počasí. Houf cvičenek se nejprve rozutekl po Květné zahradě a po osvěžení v místní kavárně vyrazil do centra a ke Kroměřížskému zámku. Podzámecká zahrada nabídla příjemnou procházku ve stínu letitých stromů.

Výprava byla úspěšná a věříme, že nebyla poslední 🙂

Za Cvičenky Jiřka Segeťová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>