«

»

foto – IX. Sportovní zábava 2014

15. února 2014 od 8. hodiny večerní uspořádaly horecké Cvičenky v pořadí již devátou Sportovní zábavu. Každoroční akce začala v 8 hodin večer a protáhla se až do rozbřesku. Tento rok měly Cvičenky na programu indiánské vystoupení.

Na plný sál lidí v bývalé škole v Hůrce čekala krásná tématická výzdoba, v baru U Rybany se nalévalo pivo, neslazená, slazená ale i ohnivá voda. Jako zákus posloužil právě ulovený bizon à la daněk nebo jednohubky. K tomu všemu hrála dvoučlenná skupina MORVER z Mořkova a Veřovic.

Pro zavzpomínání na minulý ročník zábavy se promítalo video Mrazík v podání horeckých Cvičenek. Tančilo se, vařily fazole, kouřila dýmka míru, jedly se lysohlávky, skalpovalo i lovilo lukem a šípy.

Později večer přišel čas tomboly. Celkem se rozdalo 115 cen. Hlavní cenou byl chutný dort ve tvaru podkovy „Indiánský sen“. Tímto děkujeme všem sponzorům a zúčastněným hostům a těšíme se na příští rok!

Cvičenky a Hasiči z Hůrky

Fotoalbum ke stažení (.zip, 69 MB)

Sponzoři

Cvičenky, Obecní úřad, Hasiči, Myslivci, Petr Dorazil, Dušan Kachel, Ivo Kachel, Vladimír Novotný, Dušan Dorazil, Jaromír Hasal, Jiří Hanousek, Pavel Dorazil, Vojtěch Pavlík, Jiřina Boková, manželé Segeťovi, manželé Nasswetterovi, manželé Novosadovi, František a Eva Pavlíkovi, Daniel a Jana Glogarovi, manželé Kachlovi st., Dana Peterová (obchod), Roman Škuca (hospoda), Výtahy Josef Novosad, Miss Cosmetic, restaurace U Školy

1 komentář

skrýt

  1. Tery napsal/a:

    Fotečky jsou naprosto úúžasné:) Děkujeme za brzké dodání Ládikovi a Jirkovi Segeťovým, kteří nikdy nezklamou a na všech fotkách vypadáme kráásně:) Všem hezké dny

    Internet Explorer 8.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>