«

»

pozvánka – Pochovávání basy a soutěž O Nejlepší pálenku

Klub seniorů v Jeseníku nad Odrou a Obecní úřad Jeseník nad Odrou, Kulturní středisko
Vás srdečně zve na Pochovávání basy.

Sobota 1.3.2014, začátek ve 20.00 hodin, sál KD Jeseník nad Odrou.

Program
taneční zábava
hraje hudba Daniela Matyáše
pochovávání basy ve 24.00 hodin
losování tomboly
soutěž O Nejlepší pálenku

Vstupné 50 Kč.
Předprodej vstupenek v prodejně Dagmar Hopjákové od 17.2.2014.

Srdečně zvou pořadatelé

Podmínky účasti soutěže O Nejlepší pálenku
Do středy 26.2.2014 dodejte na OÚ v Jeseníku n.O. 0,3 l pálenky ve skleněné lahvi s přílohou, kde bude uvedeno jméno, adresa majitele pálenky, telefon, označení druhu pálenky (švestky, hrušky, jablka, …) a název pálenice. Koštování pálenky proběhne během akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>