«

»

Gratulace k životnímu jubileu – Dáša Boková

Dne 10. března 2022 oslavila své krásné kulaté narozeniny naše kamarádka a vrchní cvičitelka z Hůrky paní Dáša Boková.

Tímto Dáše nejen za nás za všechny Cvičenky, ale i za obyvatele Hůrky, přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. A zároveň děkujeme za vzorné vedení veškeré kulturní oblasti v naší obci. A do dalších let přejeme Dáši stále stejnou dávku té super životní energie, kterou nám všem rozdává a moc jí děkujeme za bezvadné cvičební úterky, díky kterým jsou „horecké“ ženy v celém kraji krásné, nejkrásnější 🙂

Vše nej přejí její Cvičenky: Pavla Bartoňová, Dana Peterová, Terka Kachlová, Dana Zemanová, Broňa Glogarová, Liduška Dýčková, Evženka Adamcová, Jarka Naswettrová, Věrka Čelechovská, Maruška Segeťová, Liduška Dorazilová, Verunka Dorazilová, Liduška Glogarová, Drahuška Janovská, Iva Bělůnková, Mirka Zajícová, Marika Vajglová.

Za Cvičenky Terka Kachlová
Publikováno v Jesenickém zpravodaji 1/2022.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>