«

»

foto – Štěpánská poslední leč v Hůrce

V pondělí 26. prosince 2011 uspořádali myslivci z Hůrky hon a tradiční Štěpánskou poslední leč,
která se poté konala v bývalé škole od 17 hodin.

Přes den bylo sychravé počasí, ráno trochu pršelo. Prošel se celý honební katastr. Pro zahřátí střelců a honců se vařily po poledni klobásky na nedaleké bažantnici. Byli střeleni bažanti a jedno srnčí.

Večer se na zábavě podával „starostův“ dančí guláš, čepovalo se pivo a kofola, rozlévaly se alko i nealko nápoje. Večer provázel zpěvem a hrou na klávesy pan Zelínka, zábava byla ukončena tombolou se zvěřinou.

Autoři fotek: Ladislav Segeťa (Panasonic), Radim Glogar (Konica-Minolta) a Patrik Valášek (Canon)

Fotoalbum ke stažení (.zip, 182 MB) – přidány fotky z Canon EOS 7D a zmenšena velikost archivu

2 komentáře

skrýt

 1. Vlastik Bajza napsal/a:

  Myslivci MS Hůrka děkuji fotografovi za zajímavé fotografie.

  Internet Explorer 7.0 Windows XP
  1. Segi napsal/a:

   Díky patří hned více fotografům 🙂

   Naposledy jsem přidal fotky ze zrcadlovky od Patrika Valáška. Dopsal jsem i jména, těch co fotili zbylé.

   Jirka Segeťa

   Opera 11.60 Windows 7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>