«

»

Vepřové hody MS Hůrka

Už po půl deváté v sobotu 23. ledna 2016 postávali první Horčané v mrazivém ránu před starou školou, aby se na nich dostalo vyhlášených specialit tradiční zabijačky pořádané místním mysliveckým sdružením.

Nechyběly jitrničky jaké svět neviděl, jelita, tlačenka, svíčková, „prdelačka“ a samozřejmě čerstvé maso. První byly pryč výrobky. Za pultem jsme mohli vidět známé tváře myslivců Nasswettera Pavla, Pantůčků Vladimíra, Jana a Petra, Davida Tondy, Urbana Petra, Bajze Vlastíka, Krčmáře Jirky… Na zdárném průběhu vydařené akce se ale podíleli téměř všichni myslivci za což si zaslouží uznání. Z úst účastníků zněla samá chvála a superlativy na adresu organizátorů. Další akce, která čeká místní občany bude Myslivecké odpoledne v měsíci červnu.

foto a text Vlastimil Bajza

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>