«

»

Výroční členská schůze MS Hůrka

Dne 10. března 2018 proběhla v sálu staré školy výroční členská schůze Mysliveckého sdružení Hůrka. Předseda sdružení Pavel Nasswetter přednesl obsáhlou zprávu o činnosti za uplynulý myslivecký rok, který byl velmi úspěšný. Mezi stěžejní akce bylo kromě základních povinností, přikrmování zvěře v zimním období, odchov bažantů a péče o myslivecké zařízení, také uspořádání Mysliveckého odpoledne pro širokou veřejnost v měsíci červnu.

V lednu proběhla tradiční zabijačka spojená se soutěží O nejlepší Horeckou pálenku. Obě akce neodmyslitelně patří do bohaté kulturní činnosti obce Hůrka. Potěšující je velká účast. V květnu myslivci společně s manželkami a přáteli myslivosti zorganizovali na bažantnici škračenici. Úspěšná byla i akce pro děti spojená se soutěží o ceny. Příkladná byla velmi dobrá spolupráce myslivců a hasičů. Na schůzi byli tradičně přítomni zástupci hasičského sboru starosta Dorazil Pavel, pokladník Segeťa Marek, předseda osadního výboru Glogar Daniel a velcí přátelé myslivosti, kteří nám pomáhají při našich akcích Fusek Martin a Kachel Jiří. Po obsáhlých zprávách předsedy, mysliveckého hospodáře, pokladníka a revizora následovala družná diskuze a posezení při dobrém jídle.

Vlastimil Bajza, revizor MS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>