«

»

Okrsková valná hromada SDH ve Starojické Lhotě

V pátek 2. března 2018 jsme se účastnili Okrskové valné hromady devíti sborů okrsku Starý Jičín. Letos konané v kulturním domě ve Starojické Lhotě od 18 hodin.

Přítomni byli zastupitelé okrsku, starostové Starého Jičína a Jeseníku nad Odrou a starostka Bernartic nad Odrou.

Zahájení bylo zhruba v 18.30, následovala minuta ticha za zemřelé hasiče. Program poté pokračoval přednesem zpráv o činnosti a hospodaření okrsku a zprávami činnosti, které přednesli zástupci 9 sborů.

Sportovní družstva mužů a žen byla odměněna poháry za umístění v souteži PS okrsku. Naši muži se umístili na 5. a ženy na 3. místě. Na 1. místě se umístili muži ze Starojické Lhoty a ženy z Palačova. O výsledcích všech družstev okrsku (muži, ženy, dorost) jsme již informovali.

Následovalo občerstvení. Zbytek večera a noci hrála hudební skupina Flegmens. Kolem půlnoci se rozdávaly ceny tomboly. Okolo půl druhé v noci smluvený autobus opět rozvezl účastníky zpět do okolních obcí.

Za hasiče z Hůrky Jiří Segeťa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>