«

»

Svatováclavské střelby

V sobotu 1. října 2016 od 13. hodiny se na brokové střelby v Hůrce sjelo 40 závodících střelců. Akci pořádalo místní Myslivecké sdružení.
Již tradiční Svatováclavské střelby na asfaltové holuby se pořádaly na střelnici za kopcem směrem na Starojickou Lhotu.

foto_svatovaclavske_brokove_strelby_ms_hurka_10-2016_fotoPočasí nám přálo a sluníčko krásně svítilo. Střílet se mohly dvě položky, jedna položka po 10 holubech. Zvítězil Jiří Šimíček s 10 zásahy. Devět zásahů z deseti možných mělo hned šest střelců. Rozstřely pak rozhodly o druhém – Petr Pantůček a třetím místě – Petr Urban.

Od 15. hodiny bylo možno se občerstvit na bažantnici. Na prodej byly vynikající domácí klobásky od Igora Cabana – ale měly jednu vadu, byly tak dobré, že se na všechny nedostalo. Na příští akci se musíme poučit a koupit více. Na pití bylo nealko a alko nápoje a dobrá nálada pokračovala až do pozdních večerních hodin.

Foto: Vlastimil Bajza a Daniel Glogar.

Pavel Nasswetter – předseda MS Hůrka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>