«

»

foto – Masopust s pochováváním basy

Restaurace U Školy v Hůrce uspořádala v sobotu 22. února 2014 Masopust s pochováváním basy.

Masopustní průvod s medvědem procházel vesnicí od 10 hodiny dopolední. Večer pak od 20 hodin začala zábava doprovázená hudbou pana Gerdahrdta z Nového Jičína. Kolem půlnoci došlo na pochování stařičké basy. Poté následovala tombola o 76 krásných cen.

První ročník akce podpořili
Obec Jeseník nad Odrou, Jana a Daniel Glogarovi, Karla a Jaroslav Makoví, Fokus – SVČ NJ, Dana Peterová, manželé Janovští, horečtí myslivci, Miss Cosmetic, Lukáš Makový, Sociální družstvo Jiřinka, Jiřina Boková, Marek Segeťa a ostatní občané Hůrky

Fotoalbum ke stažení (.zip, 76 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>