Hasičská železná sobota 2021

Po třech letech hasiči z Hůrky opět zorganizovali železnou sobotu. Akce probíhala 24. dubna 2021 v Jeseníku nad Odrou a v místních částech.

Tento rok se ke svozu kovového odpadu používalo dvou vozíků a korba nákladního automobilu. Tři čety postupně objely Hůrku a všechny místní části a svážely materiál k bývalé sodovkárně v Hůrce. Celkem se sešlo na dva vrchovaté kontejnery kovů. V pondělí pak proběhlo dokončení sběru, přeložení zbylého materiálu a úklid místa svozu.

I letos všem zůčastněným členům našeho sboru děkujeme za práci při brigádě a občanům našich obcí za podporu.

text Ladislav Segeťa; foto Jiří a Ladislav Segeťa