«

»

pozvánka – Dny NATO v Mošnově

Program 13. ročníku nejnavštěvovanější vícedenní akce v České republice se nese ve znamení dvacátého výročí samostatné existence Armády České republiky a Ozbrojených sil Slovenské republiky.
Svou účast na nejdůležitější letecko-armádně-bezpečnostní akci ve střední Evropě potvrdily vojenské i policejní jednotky ze šestnácti zemí. Spolu s českými vojáky, policisty, hasiči, záchranáři a celníky opět předvedou návštěvníkům to nejlepší z prostředků, kterými disponují v oblasti zajišťování bezpečnosti.

Mezi hlavní atrakce víkendové show na Letišti Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově 21. – 22. září 2013 bude patřit slavnostní společný průlet taktických letectev České a Slovenské republiky, ojedinělá demonstrace čerpání paliva za letu dvou letounů JAS-39 Gripen z letounu C-130 Herkules, prezentace těžkého transportního letounu An-124 Ruslan, výjimečná akrobatická vrtulníková skupina Patrulla ASPA a divácky oblíbená letecká akrobatická skupina Turkish Stars.

Naviděnou na XIII. Dnech NATO v Ostravě,
IV. Dnech Vzdušných sil Armády České republiky
a výstavě FLYIN 2013!

Zdroj textu natodays.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>