«

»

foto – Den IZS v Novém Jičíně

Ve čtvrtek 12.září 2013 se na Masarykově náměstí v Novém Jičíně uskutečnil „Den složek IZS“. Tato akce se konala v souvislosti s jubileem města Nový Jičín, které slavilo 700. výročí od svého založení. Také Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje se na akci podílel, jakožto jedna ze základních složek IZS, statickými i dynamickými ukázkami.
Celá akce začala už v ranních hodinách, hasiči prezentovali svou činnost ze všech oblastí, které mají na starosti. Návštěvníci tak mohli vidět ukázku současné techniky používané u HZS, a to výjezdové vozy Mercedes-Benz CAS 15 a CAS 20, automobilový žebřík AZ 30 Iveco Magirus, speciální protichemický automobil s výbavou na likvidaci úniků nebezpečných chemických látek na podvozku Mercedes-Benz Sprinter, velkoobjemovou cisternu CAS 32 Tatra 815 i nově zařazovanou moderní velkoobjemovou cisternu CAS 30 Tatra 815-7, vyprošťovací automobil VYA Tatra 815, vozidla řídicího důstojníka (Mitsubishi L200) a vyšetřovatele požárů (Mitsubishi Outlander), člun PRO650 a další techniku…

Celý článek a galerie na stránkách Hasičského záchranného sboru MSK, Nový Jičín.
Plakáts programem.

Fotoalbum ke stažení (.zip, 138 MB)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>