«

»

foto – Myslivecké odpoledne 2015

Myslivci z Hůrky uspořádali již tradiční Myslivecké odpoledne. Akce se konala v sobotu 13. června 2015 v areálu bývalé školy v Hůrce.


Krásné a horké počasí doprovázelo celou akci ke konci s noční bouřkou jako bonus. Na programu byla ukázka živých dravců a jiného ptactva se záchranné stanice Hošťálková, děti se mohly povozit na poníkovi, střílelo se ze vzduchovky na pevný i pohyblivý terč. Myslivci připravili více druhů jídel ze zvěřiny. V podvečer k poslechu a později i k tanci hrála živá hudba v podání Stanislava Zeliny z Libhoště. Večer se losovala tombola s množstvím cen, dvě první byly tablet Samsung a srnčí kus.

Myslivci z Hůrky děkují návštěvníkům akce za účast a níže uvedeným podnikatelům za sponzorování tomboly.

foto Radovan Fron a Vlastimil Bajza

Sponzoři akce:
Cvičenky Hůrka, Dorazil Dušan, Dorazil Pavel, Dorazil Petr, Hanousek Jiří, Kachel Dušan, Kachel Jiří, Fa Krotil s.r.o., MS Hůrka, Obec Jeseník nad Odrou, Peterová Dana, Restaurace u Školy, Segeťa Ladislav, SDH Hůrka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>