«

»

pozvánka – Hasiči z Petřkovic oslaví 110 let

Pátek 17. července 2015
► 19.00 … slavnostní výroční schůze pro členy sboru a pozvané hosty
Sobota 18. července 2015
► 10.00 … mše svatá v místní kapli
► 13.00 … místní fotbalové hřiště: námětové cvičení za účasti okolních sborů dobrovolných hasičů; zásah „Staré gardy Petřkovic“ s koňskou stříkačkou
► 14.00 … výletiště u kulturního domu: vyhodnocení námětového cvičení a zásahu „Staré gardy“; vystoupení dechové hudby z Kopřivnice s mažoretkami; vystoupení novojičínských bubeníků „KUBUKU“; ukázka současné profesionální techniky – HASIČI Nový Jičín; doprovodné akce pro děti (skákací hrad, kolo štěstí a další); projížďky na koňské bryčce
► 19.30 … Večerní OPEN AIR PARTY: EXTRA GANG a hosté Light & Love a NJ DEVILS

Zvou hasiči z Petřkovic. Sledujte událost na FB.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>