«

»

Vyproštění osoby v Hrabětickém lese

V pátek 10. července 2015 v 8.27 byla JSDH Hůrka přivolána k pomoci zraněnému muži, kterému v Hrabětickém lese spadl na nohu strom. Zraněný byl po přenosu předán Zdravotnické záchranné službě Moravskoslezského kraje k následnému transportu vrtulníkem do Ostravy.

Dvě hasičské jednotky, jedna ze stanice HZS MSK v Novém Jičíně a druhá dobrovolná ze zbrojnice Jeseník nad Odrou – Hůrka, odnesly k vrtulníku Letecké záchranné služby Ostrava zhruba sto metrů muže středního věku, kterého v pátek ráno zranil v místní části Hrabětice padající strom při kácení hluboko v lese.

Muž mj. utrpěl otevřenou zlomeninu nohy, byl vyproštěn ještě před příjezdem hasičů.

por. Mgr. Petr Kůdela – tiskový mluvčí HZS Moravskoslezské­ho kraje

Zdroj citace a fotografií na pozary.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>