«

»

Přerušení dodávky pitné vody
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. oznamují, že v pondělí 19. října 2015 od 8.00 hodin dojde k odstávce vody v Hůrce (cca 2/3 obce) z důvodu opravy přeložky vodovodu. Předpokládaný čas obnovení dodávky vody je ve 14.00 hodin.

Žádáme obyvatele, aby se v rámci možností na výše uvedenou dobu předzásobili pitnou vodou.

Náhradní zásobování pitnou vodou bude zajištěno v rámci technických možností. Aktuální informace o případném způsobu zajištění náhradního zásobování budou zveřejněny nejpozději v den plánovaného přerušení dodávky u konkrétního záznamu na www.smvak.cz pod odkazem Přerušení dodávky vody v sekci Plánované odstávky.

Případné další informace Vám sdělíme na tel. číslech SmVaK Ostrava a.s.

840 111 123 – Call centrum (pracovní dny 7.30 – 18.00)
556 701 932 – dispečink provozu vodovodních sítí (pracovní dny 6.30 – 14.30)
840 111 125 – poruchová služba (mimopracovní dny a pracovní dny 14.30 – 6.30)

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Miroslav Křivák, vedoucí provozu vodovodních sítí, oblast Nový Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>