«

»

Dětský maškarní ples v Hůrce

MO KDU-ČSL uspořádala v sobotu 6. února 2016 Dětský maškarní ples v sále bývalé školy v Hůrce.

Tématem letošního maškaráku byla pohádka Ledové království (Frozen od Disney). Byly přítomny hlavní postavy pohádky: Elsa, Anna, Kristoff a sněhulák Olaf alias Dáša Boková, která dětským plesem výborně provázela. Za doprovodu písniček z pohádek se hrály různé pohybové i vědomostní hry. Ke konci akce se rozdala bohatá tombola.

Kdo tam všechno byl
Karkulka, dvě baletky, Spiderman a Superman, mušketýr, Helloweenka, fotbalista Messi, mořská panna, zdravotní sestřička, kovbojka, mochomůrka červená, želva ninja, čtyři čarodějnice, tři princezny a jedna roztleskávačka 🙂

Díky patří sponzorům akce a organizátorům, kteří pro děti připravili pěknou výzdobu, zábavný program, občerstvení, sladké odměny a tombolu.

foto_detsky_maskarni_ples_kdu-csl_hurka_2-2016_foto

1 komentář

skrýt

  1. Terka napsal/a:

    Letošní maškarák opět neměl chybu:)) Báječná příprava, Dáša nepřekonatelná a děti jako masky na 1*. A jak je vidět, i my starší a pokročilí jsme si také užili:))
    Už se těším na příští rok.

    Firefox 43.0 Windows XP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>