«

»

Jarní sběr nebezpečného a kusového odpadu v Hůrce

V sobotu 9. dubna 2015 proběhl v obci Jeseník nad Odrou sběr nebezpečného a kusového odpadu. V Hůrce byly sběrné vozy firmy AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. přistaveny od 8.40 do 9.10 hodin odkud pak měly namířeno do Polouvsí.
Další, podzimní, svoz je plánován na sobotu 8. října 2016.

foto_jarni_sber_nebezpecneho_kusoveho_odpadu_hurka_4-2016_foto

1 komentář

skrýt

  1. segi napsal/a:

    Letos vyšlo počasí, jen co je pravda… aspoň se neprášilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Firefox 45.0 Windows 8.1 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>