«

»

Soutěž v brokové střelbě na asfaltové terče – O Putovní pohár MS Hůrka

soutez_brokove_strelby_ms_hurka_8-2016_plakatMyslivci mysliveckého sdružení Hůrka z.s. si Vás dovolují pozvat na soutěž v brokové střelbě na asfaltové terče „O Putovní pohár Mysliveckého sdružení Hůrka“, která se uskuteční v sobotu 6. srpna 2016 od 13 hodin na střelnici v Hůrce, konec v 17 hodin.

Střílet se mohou dvě položky po 10 terčích, lepší se počítá. Brokové náboje ráže 12 je možno zakoupit přímo na střelnici. Guláš a jiné občerstvení na bažantnici zajištěno od 15 hodin.

Na Vaší účast se těší myslivci Mysliveckého sdružení Hůrka z.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>