«

»

Zásah JSDH – Spadlá borovice u hasičárny v Hůrce

V neděli 31. července 2016 v 13.02 hodiny byla jednotka z Hůrky povolána k zásahu u spadlého stromu na vozovku v Hůrce u č.p. 52.

foto_zasah_jsdh_hurka_spadla_borovice_hasicarna_hurka_7-2016_foto
Jednalo se o košatou borovici u hasičárny, která nevydržela nápor větru a spadla na silnici a na sousední listnatý strom, spadlý a poškozený strom jednotka zlikvidovala.

Při pádu borovice strhla také silnoproudé a telekoumikační rozvody. Napružení drátů rovněž způsobilo vývrat dřevěného sloupu na cestě k dolní louce a vyhnutí železobetonových sloupů směrem ke středu vesnice. Dodávka elektrické enerigie se v dolním konci Hůrky přerušila do druhého dne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>