«

»

Pohádkový les v Hůrce

Na sobotu 9. července 2016 si horečtí školáci připravili pro menší děti Pohádkové odpoledne.

foto_pohadkovy_les_v_hurce_7-2016_fotoNa hřišti u školky dostal každý zájemce o soutěžení herní kartu, se kterou prošli světem šesti pohádek. Čarodějnici (Kačka Pantůčková) utekla na skálu kočka, ke které bylo možné dostat se pouze přes propast po lanovém mostě. Pipi punčochatá (Klárka Sýkorová) posílala na papírových lodičkách vzkazy tatínkovi na pustý ostrov. Pirát (David Sýkora) potřeboval zneškodnit šiškami své nepřátele. Sněhurce (Lucce Vidomusové) děti pomáhaly ochutnávat ovoce a zeleninu, kterou jí donesla macecha. Šášula (Robin Škoda) učil děti skákat panáka. Fotbalista (Matěj Pantůček) ukazoval dětem finty ve střelbě na bránu. Při splnění všech úkolů čekala na děti sladká odměna, štědré občerstvení a malý táborák k opečení špekáčků.

Děkuji všem školákům za iniciativu a aktivní přístup k organizaci pěkné akce. Maminkám děkuji za podporu a přispění do bufetu pro občerstvení účastníků (koláče, buchty, tyčinky apod.). Zároveň děkuji za podporu Osadního výboru, hospůdky „U školy“ a mísních hasičů. Akce to byla malá, ale naše 🙂

Jiřka Segeťová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>