«

»

Lampionový průvod Hůrkou

Mamky z Hůrky a dobrovolní hasiči v sobotu 5. listopadu 2016 uspořádali lampionový průvod.

V pět večer po setmění jsme se sešli u horní křižovatky na Jeseník n.O. Poté vyrazili Hůrkou na koupaliště. Tam jsme se pokochali svítícími lodičkami na vodě. Pokusili jsme se odstartovat jeden lampión štěstí, ale vzhledem k povaze a stavu větru jsme ostatní nevypustili.

Poté jsme se vydali k bývalé škole, kde už hořel táborák. Na zahřátí byl připravený teplý čaj. K zakousnutí různé mufiny, sušenky a jiné dobroty. Na ohni jsme si opekli buřty.

Přes den bylo krásné slunečné počasí, večer kolem 8°C. Pocitově nám byla ale pěkná zima, protože foukalo. Tak jsme se zahřívali u ohně a v místní hospůdce.

Maminky z Hůrky a hasiči děkují všem za velkou účast a těší se na další ročník 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>