«

»

Kampaň „Chci výhodnější energie“

Vážení občané,
rád bych Vás seznámil s kampaní „Chci výhodnější energie“. Nezisková společnost dTest o.p.s. pořádá pro spotřebitelé aukci na výhodnější energie.

Výhodou oproti jiným aukcím jsou přehledné podmínky a jednoduchá registrace. Pokud pro Vás vysoutěžená nabídka nebude výhodná, nemusíte ji přijmout a můžete zůstat u svého stávajícího dodavatele. Registrovat se můžete do 15. února 2017 na adrese www.chcivyhodnejsienergie.cz. K nezávazné registraci potřebujete jméno, e-mailovou adresu, současného dodavatele energie a tarif, dále pak přibližnou roční spotřebu energie (můžete ji najít na posledním ročním vyúčtování za energie).

Tuto aukci dTestu, jsem využil v minulém roce. Do této aukce se zapojilo 19 dodavatelů a přes 67 tisíc českých domácností. Aukci pro plyn i elektřinu vyhrál dodavatel Europe Easy Energy. Ceny jsou garantovány na 12 měsíců.

Daniel Glogar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>