«

»

Oslavy 25 let Městské policie Nový Jičín

Ve středu 14. června 2017 slavila Městská policie Nový Jičín 25 let svého trvání. U příležitosti tohoto výročí uspořádala na náměstí v Novém Jičíně celodenní program. Obecní policie vznikla v Novém Jičíně v roce 1992 jako jedna z prvních v republice.
foto Ladislav Segeťa

Dne 14.6.2017 od 9.00 do 17.00 hodin proběhne na Masarykově náměstí v Novém Jičíně akce 25 let Městské policie Nový Jičín, dopoledne i odpoledne bude připraven program, který obsahuje ukázky psovodů Policie ČR, zadržení pachatele strážníky, rozstříhávání osobního vozidla Hasiči a vyprošťování osob, ukázky JUDA a AIKIDA. Na náměstí bude trenažér simulace nárazu při dopravní nehodě a trenažér převrácení vozidla o 360 stupňů, který přiveze Armáda ČR. Bude zde k vidění technika Policie ČR, Hasičů, Záchranné služby, Městské policie. Dále po celý den děti budou moci soutěžit s SVČ Fokus a využít zdarma skákací hrad.
Zveme tímto děti mateřských škol, základních škol, školních družin a širokou veřejnost, abychom spolu tento náš den oslavili.

webová stránka MP Nový Jičín www.mpnj.cz

Článek a video na webu televize Polar Novojičínsko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>