«

»

Zásah JSDH Hůrka – Požár na střeše KD v Jeseníku n.O.

V úterý 29. srpna 2017 v 19.09 byl vyhlášen poplach IZS. Jednalo se o zahoření ve střeše kulturního domu v Jeseníku nad Odrou, čp. 159.V podvečer se do Jeseníku sjelo 5 jednotek hasičů – z Hůrky, Nového Jičína, Starého Jičína, Oder a Suchdolu nad Odrou. Bylo uhašeno žhnutí dřevěných trámků střechy, která byla před časem zasažena vichřicí, po které bylo provedeno dočasné zakrytí poškozených částí před rozsáhlejší rekonstrukcí.

Díky včasnému zásahu hasičských jednotek nedošlo k rozšíření ohně. Při zásahu byly teplotně zkontrolovány i prostory sedlové střechy kulturního domu. Hasiči z Hůrky do ranních hodin drželi požární stráž.

Příčiny požáru jsou ve vyšetřování HZS MSK Nový Jičín.

1 komentář

skrýt

  1. segi napsal/a:

    Jako podtyp události HZS je uvedeno „SHROMAŽDIŠTĚ OSOB“.
    „SHROMAŽDIŠTĚ OSOB“ jsou kulturní domy, restaurace, školy, obchodní centra, stanice vlaku apod. V tomto případě tam bylo přes 40 hasičů, takže spíš „SHROMAŽDIŠTĚ HASIČŮ“ 🙂

    Firefox 54.0 Windows 10 x64 Edition

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>