«

»

Prezidentské volby 2018 – II. kolo

Druhé kolo přímé volby prezidenta České republiky proběhne v pátek a sobotu 26. a 27. ledna 2018. Časy se shodují s prvním kolem voleb, tj. v pátek od 14.00 do 22.00 hodin a v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin.

Oproti prvnímu kolu se hlasovací lístky nedistribuují přímo občanům, ale budou k dispozici přímo ve volební místnosti.

Do druhého kola postoupili Miloš Zeman a Jiří Drahoš.

Zdroj obrázku: web ČT24

Výsledky za Jeseník nad Odrou a místní části (dle serveru volby.cz)
Odkazy na volební výsledky za Hůrku, za Jeseník n.O. s Hraběticemi, za Polouvsí a za Blahutovice.

V Hůrce z 289 oprávněných voličů přišlo k urně 193, to je účast 66,78 %, dva odevzdané hlasy byly neplatné.

Celorepublikové výsledky voleb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>