«

»

IX. okresní hasičský ples

Připomínáme, že Vstupenky na ples do Suchdola nad Odrou si lze rezervovat na kontaktech
tereza.kovarova seznam.cz (Tereza Kozáková)
l.janovsky seznam.cz (Lukáš Janovský)

 


Vážení kolegové, IX. okresní hasičský ples se uskuteční v sobotu 18. ledna 2020 v domě kultury Suchdol nad Odrou.

Tento ples má plnou podporu OSH Nový Jičín, zvýší prestiž dobrovolných hasičů a dá prostor pro zábavu spoustě dobrovolným hasičům a jejich rodinám, kteří se jinak potkávají v průběhu kalendářního roku na různých akcích dobrovolných hasičů spíše pracovně.

Pro členy sboru možnost rezervace místenek od 3. prosince 2019 do 5. ledna 2020 (poté bude nabídnuto pořádajícím sborem široké veřejnosti). Účast ve slavnostních uniformách, vždyť se jedná o hasičský – tedy „modrý ples“.

Jsem rád, že z této okresní akce vznikla tradice do dalších let v okrese Nový Jičín.

Přeji pěkný den

Stanislav Kotrc, starosta
SH ČMS – Okresní sdružení hasičů Nový Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

K formátování textu můžete použít tyto formátovací HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>